تاریخ خبر: ۰۷ دی ۱۳۹۵
۱۷۹ هزار تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ خرم‌آباد برقرار شد

۱۷۹ هزار تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ خرم‌آباد برقرار شد

خرم آباد- فرمانده انتظامی خرم آباد از برقراری ۱۷۹ هزار و ۹۶۰ تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس لرستان، سرهنگ صفی الله بیرانوند با اشاره به اینکه طی ۹ ماه گذشته شهروندان خرم آبادی ۱۷۹ هزار و ۹۶۰ تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خرم آباد برقرار کرده اند، اظهار داشت: طی این تماس ها شهروندان خواستار رسیدگی پلیس به مسائل و مشکلاتی از قبیل تصادفات، نزاع و درگیری، اختلافات خانوادگی، خرید و فروش مواد مخدر و سرقت شده اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد تماس ۷۷ هزار و ۹۶۰ مورد بررسی و عملیاتی شده است، تصریح کرد: همچنین ۹۸ هزار و ۳۱۲ تماس دیگر با ارائه مشاوره های انتظامی پاسخ داده شده است.

فرمانده انتظامی خرم آباد افزود: تماس های شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ نشان از مشارکت و اعتماد مردم نسبت به پلیس است و همچنان ما خواستار مشارکت هرچه بهتر شهروندان در تولید و ارتقای امنیت هستیم.

سرهنگ بیرانوند خاطر نشان کرد: همه تلاش پلیس ۱۱۰ تامین امنیت و کسب رضایت مردم است و از طرفی به دنبال ارتقای توانمندی های خود در حوزه انسانی، آموزشی و به روز رسانی تجهیزات هستیم.

وی یادآور شد: نیاز است مردم هر گونه اخباری که امنیت شهروندان را به مخاطره می اندازد را از طریق سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند و چنانچه شهروندان خواستار تقدیر و انتقاد از عملکرد پلیس هستند می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۹۷ اقدام کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه