تاریخ خبر: ۰۸ دی ۱۳۹۵
طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در لرستان انجام و ۱۰۸ مجرم دستگیر شد

طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در لرستان انجام و ۱۰۸ مجرم دستگیر شد

معاون عملیات انتظامی استان لرستان گفت: طرح مشترک پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز در استان لرستان انجام و ۱۰۸ نفر مجرم دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ حسین نجفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح مشترک پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز استان لرستان صبح امروز به‌صورت هم‌زمان در شهر خرم‌آباد، بروجرد، کوهدشت، الیگودرز و دورود به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: این طرح در سطح محلاتی که از قبل مشخص‌شد و کمیسیون‌هایی برای این عملیات در نظر گرفته‌شده بود به مرحله اجرا گذاشته شد که در اجرای این طرح ۱۳ نفر از خرده‌فروشانی که در سطح محلات به فروش مواد مخدر صنعتی و سنتی فعالیت داشتند دستگیر شدند.

معاون عملیات انتظامی استان لرستان بابیان اینکه در این طرح ۲۶ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر کشف شد عنوان کرد: در شهرستان کوهدشت نیز آشپزخانه‌ای که در تهیه مواد صنعتی فعال بود شناسایی و اعضای این باند دستگیر شدند و همچنین حدود ۳۶ نفر از معتادان متجاهر و کارتن‌خواب در سطح شهر کوهدشت جمع‌آوری شد.

وی بیان کرد: شش خودرو مسروقه و شش موتور سیلکت نیز در این طرح توقیف و ۱۲ نفر سارق نیز در این رابطه دستگیر شد؛ متخلفان خودروهای مشابه خودروهای تصادفی را سرقت کرده، شماره خودرو تصادفی را به خودرو سرقتی دست‌کوب به فروش می‌رساندند که در این زمینه نیز دو نفر دستگیر شد.

نجفی تصریح کرد: درمجموع ۱۰۸ نفر متهم و مجرم در اجرای عملیات امروز دستگیر شد؛ پلیس این آمادگی را دارد که در سطح استان نقاط آلوده را شناسایی و اطلاعاتی که از طریق شهروندان با تماس به ۱۹۷ و ۱۱۰ انجام می‌شود رسیدگی کند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه