تاریخ خبر: ۱۳ دی ۱۳۹۵
مستند«دستانی برای خدا» اثر هنرمند لرستانی به جشنواره عمار راه یافت

مستند«دستانی برای خدا» اثر هنرمند لرستانی به جشنواره عمار راه یافت

مستند«دستانی برای خدا» اثر محسن مرادی هنرمند لرستانی به جشنواره عمار راه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، ۸ تا ۱۷ دی ماه ۹۵ در سینما فلسطین تهران در بخش‌های«فیلم»، «لوح نگار»، «نقد و پژوهش‌های سینمایی»، «تولیدات رادیویی»، «فیلم ما» و «آگهی بازرگانی و اقلام تبلیغاتی» در حال برگزاری است که اثر هنرمند لرستانی با عنوان «دستانی برای خدا» به بخش مسابقه این جشنواره راه یافته است.

محسن مرادی کارگردان مستند دستانی برای خدا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: مستند«دستانی برای خدا» به بخش مسابقه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافت.

وی افزود: این اثر در بخش مستندهای فرهنگی اجتماعی تاریخ انقلاب اسلامی در مدت‌زمان۲۸ دقیقه تولیدشده که روز سه‌شنبه ساعت۱۸عصر بر روی پرده سینما فلسطین تهران نمایش داده می‌شود.

کارگردان مستند دستانی برای خدا با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۰فیلم مستندباموضوع دفاع مقدس را در کارنامه خود دارد عنوان کرد: مستند«دستانی برای خدا» مربوط به دوران دفاع مقدس و حرکات خودجوش مردم شهر خرم‌آباد برای خدمات‌رسانی به رزمندگان اسلام بوده است.

وی بیان کرد: در این مستند یک ایستگاه صلواتی به‌صورت خودجوش متشکل از افراد هیئتی و بازاری شهر خرم‌آباد با حضور زنان و مردان در مسجد قائم(عج) این شهر به‌منظور بدرقه و پذیرایی از رزمندگانی که از شهرهای مختلف کشور برای رفتن به جبهه از شهرستان خرم‌آباد عبور می‌کردند برپاشده است.

انتهای پیام/

R41450/P1336

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه