تاریخ خبر: ۱۳ دی ۱۳۹۵
جزئیات بارش‌ها در لرستان/بیشترین بارندگی در «ایمان آباد» ثبت شد

جزئیات بارش‌ها در لرستان/بیشترین بارندگی در «ایمان آباد» ثبت شد

خرم آباد- مدیر کل مدیریت بحران استان لرستان با اشاره به جزئیات بارش ها در این استان گفت: بیشترین میزان بارندگی در ایمان آباد ثبت شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی ظهر دوشنبه در گفتگو با رسانه ها با اشاره به جزئیات بارش ها در لرستان تا ساعت ۱۱ امروز اظهار داشت: میزان بارش ها در منطقه ایمان آباد ۲۴ میلی متر، در شهرستان دورود ۲۳ میلی متر، در شهرستان ازنا ۲۱ میلی متر، در منطقه شول آباد ۱۶ میلی متر و در خرم آباد ۱۵ میلی متر بوده است.

وی همچنین میزان این بارش ها را در سپیددشت ۱۴ میلی متر، در شهرستان الیگودرز ۱۳ میلی متر، در شهرستان بروجرد ۱۰ میلی متر و در منطقه سیلاخور ۷ میلی متر عنوان کرد و ادامه داد: در شهرستان رومشکان ۶ میلی متر، در شهرستان پلدختر ۴ میلی متر و در شهرستان الشتر ۳ میلی متر بارندگی ثبت شده است.

مدیر کل مدیریت بحران استان لرستان اظهار داشت: میزان بارندگی ثبت شده در شهرستان کوهدشت ۲ میلی متر و در شهرستان نورآباد یک میلی متر بوده است.

آریایی با بیان اینکه بارش ها تا ظهر فردا به صورت منقطع ادامه خواهد داشت، یادآور شد: عصر امروز شدت بارندگی ها به خصوص در مناطق شرقی و جنوب استان افزایش خواهد یافت.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه