تاریخ خبر: ۱۹ آبا ۱۳۹۴

آمار واقعی بیکاری لرستان فراتر از آمارهای رسمی است معضل بیکاری در استان نباید به بحران تبدیل شود

نماینده ولی‌فقیه دراستان لرستان گفت: دولت نگاه ویژه‌ای به معضل بیکاری در استان لرستان داشته باشد تا این مسئله به بحران تبدیل نشود.
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید احمد میرعمادی درجلسه شورای اداری استان لرستان، انقلاب اسلامی را یکی ازنعمت‌های بزرگ الهی برشمرد واظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران نه‌ فقط برای ملت ایران بلکه برای دنیا منشأ برکاتی شده است.
وی نعمت دیگر را رهبری انقلاب اسلامی دانست وافزود: باوجود رهبر دوراندیش وبی‌نظیر، تمام کیدهای دشمن خنثی وتمام شیطنت‌های دشمن نقش برآب می‌شود.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: مردم ولایت‌مدار ایران نعمت بزرگی برای کشور هستند چراکه علی‌رغم همه مشکلات و سختی‌ها در تمام صحنه‌های انقلاب حضور دارند.
وی ضمن قدردانی از مسئولانی که خدمتگزار و دلسوز مردم هستند، بیان کرد: حفظ کردن نعمت یکی از وظایف سنگینی است که از خود به دست آوردن نعمت مهم و دشوارتر است بنابر این مردم نعمتی هستند که نباید به آن‌ها آسیبی وارد شود.
میرعمادی تصریح کرد: مردم ایران در ۳۷ سال همراه آمریکا را تحقیر و به ذلت کشیدند پس همه باید مراقب باشیم که مبادا دشمن آسیبی به انقلاب اسلامی برساند.
وی با بیان اینکه ما باید هوشیار باشیم تا دشمن در کشور نفوذ نکند، گفت: در همین شرایط یک سری وظایف اساسی بر عهده‌داریم که نخستین آن حفظ اصول و ارزش‌های انقلابی است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز بر خدمت بی‌شائبه به مردم تأکید دارند، گفت: همه باید به فکر رفاه و آسایش مردم باشند که در این راه هر چه خدمت کنیم کم است.وی با بیان اینکه ماجرای هسته‌ای و برجام باید عاملی برای وحدت باشد، اظهار داشت: در این زمینه همه باید بر محوری که مقام معظم رهبری ترسیم کرده‌اند حرکت کنیم زیرا ایشان امام است، بنابر این معنای امام و رهبر بودن این است که ما باید پیش رو باشیم.
میرعمادی با تأکید بر اینکه برای حل مشکلات باید یک سری برنامه جامع و کامل داشته باشیم، افزود: در قضیه‌ای مانند سیل که در استان لرستان اتفاق افتاد همه برای برطرف کردن مشکلات مردم بسیج می‌شوند اما لرستان از یک بحران دیگری به نام بیکاری رنج می‌برد.
وی با اشاره به رتبه اول بیکاری در لرستان، عنوان کرد: با پیگیری‌هایی که استاندار لرستان در بخش خصوصی انجام داد تغییری در این آمار به وجود آمده اما آمار واقعی بیکاری لرستان فراتر از آمارهای رسمی است.
نماینده ولی‌فقیه دغدغه اصلی مردم شهرستان کوهدشت را مسئله بیکاری دانست و گفت: بیکاری سبب مهاجرت مردم این شهرستان شده بنابر این لازم است دولت نگاه ویژه‌ای به مبحث معضل بیکاری در استان داشته باشد تا این مسئله به بحران تبدیل نشود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 5 (7) image image

یک دیدگاه