تاریخ خبر: ۱۵ دی ۱۳۹۵
هشتمین همایش ملی سیره علوی در استان لرستان آغاز شد

هشتمین همایش ملی سیره علوی در استان لرستان آغاز شد

هشتمین همایش ملی سیره علوی صبح امروز با حضور دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استان لرستان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هشتمین همایش ملی سیره علوی صبح امروز با حضور آیت‌الله محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، استاندار لرستان، نماینده ولی‌فقیه در استان، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)، جانشین فرمانده انتظامی لرستان، مدیرکل آموزش‌وپرورش، دبیر بین‌المللی قرآن و جمعی از مدیران استان در دانشگاه لرستان آغاز شد.

سعید فرح‌بخش دبیر هشتمین همایش سیره علوی در این جلسه اظهار داشت: هشتمین همایش ملی سیره علوی با مشارکت دانشگاه‌های استان لرستان برگزار می‌شود که دانشگاه علمی کاربردی استان افتخار میزبانی این همایش را بر عهده دارد.

وی افزود: شورای سیاست‌گذاری هشتمین همایش ملی سیره علوی اردیبهشت‌ماه امسال با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان به‌عنوان رئیس شورا تشکیل شد و کمیته‌های مختلف شکل گرفت که یکی از این کمیته‌ها، و کمیته علمی مرکب از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه و روحانیون بود.

دبیر هشتمین همایش سیره علوی عنوان کرد: برای این همایش فراخوان‌های متعددی اعلام و در شبکه‌ها اطلاع‌رسانی وسیعی انجام شد و مقالات متعددی به دبیرخانه این همایش ارسال شد.

وی بیان کرد: ۱۵۳ مقاله به دبیرخانه ارسال شد که ۱۲۴ مقاله قابلیت بررسی داشت و هر مقاله توسط دو داور موردبررسی قرار گرفت.

فرح‌بخش با بیان اینکه ۲۰ مقاله به‌عنوان اول و به‌صورت شفاهی در این همایش ارائه می‌شود،گفت: ۲۶ مقاله به‌صورت پوستر و ۹۸ مقاله به‌صورت مجموعه مقالات به‌صورت سی دی به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image

یک دیدگاه