تاریخ خبر: ۱۵ دی ۱۳۹۵
مشکلات ۷ واحد تولیدی در ستاد تسهیل لرستان بررسی شد

مشکلات ۷ واحد تولیدی در ستاد تسهیل لرستان بررسی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان گفت: مشکلات ۷ واحد تولیدی در ستاد تسهیل لرستان بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، مهردادغضنفری ظهر امروز در حاشیه صدو دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این کارگروه هفت مورد مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در حوزه صنعت و چهار مورد درخواست واحدهایی که در کمیته کارشناسی مطرح نشده بود مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین درخواست واحدها را جهت بررسی مجدد به کمیته کارشناسی ارجاع دادیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان در رابطه با هفت مورد مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در حوزه صنعت عنوان کرد: مشکلات این هفت مورد عمدتا در ارتباط با تقسیط و استمهال و بدهی‌ها بودند که به بانک‌های عامل و یک مورد به تامین اجتماعی در راستای رفع مشکل ارجاع داده شد.

وی بیان کرد: در یک یا دو مورد از مشکلات مطرح شده در کارگروه ستاد تسهیل استان اختلاف نظر وجود داشت که لازمه آن یک کار حقوقی است که بنا شد جلسه آتی ستاد تسهیل استان با حضور شخص مدیر بانک و واحد تولیدی طرح موضوع شود و اتخاذ تصمیم صورت گیرد و درصورتیکه در استان قابل حل نبود به کارگروه ملی ارجاع داده شود.

غضنفری گفت: با تاکید استاندار لرستان و به لحاظ اهمیتی که ستاد تسهیل استان دارد باید مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل شخصا در این ستاد شرکت کنند و درصورتیکه ضرورت داشت می‌توانند کارشناسان مربوطه را همراه خود به جلسه آورند.

وی تصریح کرد: مقرر شد درصورتیکه مدیران شخصا در جلسه ستاد تسهیل استان حضور پیدا نکنند از پذیرش نماینده آن‌ها در جلسه خودداری می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان در رابطه با شرکت سحر دشت غرب خاطرنشان کرد: ظاهر قضیه نشان دهنده این است که تناقضاتی در بیانات نماینده بانک مربوطه وجود داشت و پس از اینکه کار حقوقی آن صورت گرفت در جلسه شنبه تعیین و تکلیف می‌شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه