تاریخ خبر: ۱۶ دی ۱۳۹۵
اموال کارخانه پارسیلون خرم‌آباد تعیین تکلیف شود

اموال کارخانه پارسیلون خرم‌آباد تعیین تکلیف شود

خرم آباد – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: ظرف یک ماه باید به صورت کارشناسی شده وضعیت اموال و دارایی ها و سرمایه کارخانه پارسیلون مشخص شود.
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه احیاء ظرفیت های راکد لرستان پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان برگزار شد و یکی از مباحث مطرح شده در این جلسه وضعیت کارخانه پارسیلون بود.

محمدرضا صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان به وضعیت شرکت پارسیلون اشاره کرد و گفت: وضعیت برنامه های در نظر گرفته شده برای این واحد نسبت به برنامه زمان بندی شده، مناسب است.

صفی خانی اضافه کرد: کارشناسان دادگستری و تولید به نحو مناسب به بررسی و گزارش وضعیت این مجموعه پرداخته اند اما بانک ملی در کنسرسیوم تشکیل شده برای این واحد، شرکت نکرده است.

وی با اشاره به اینکه دستگاه هایی همچون امورمالیاتی هم مشکلات مالیاتی و مسائل مرتبط با این واحد را تسهیل کرده اند اما از آنجا که برای رفع مشکل اصلی این کارخانه باید نماینده بانک ملی در کنسرسیوم حضور یابد، متاسفانه نماینده بانک ملی در کنسرسیوم حضور نیافته است، اظهار داشت: لازم است که نماینده بانک ملی برای تعیین تکلیف این واحد حضور داشته باشد در غیر این صورت روند کار باز هم اطاله پیدا می کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان نیز در این جلسه در خصوص وضعیت کارخانه پارسیلون گفت: ظرف یک ماه باید به صورت کارشناسی شده وضعیت اموال و دارایی ها و سرمایه این واحد مشخص شود.

مهرداد غضنفری افزود: بانک ملی اعلام کرده است که در این کنسرسیوم شرکت نمی کند اما برای تقسیم سهام و سایر موارد مربوط به تعیین تکلیف این واحد باید بانک ملی حتما حضور داشته باشد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه