تاریخ خبر: ۲۰ دی ۱۳۹۵
ضرورت نام‌گذاری خیابان‌های شهرهای لرستان به نام شهدا

ضرورت نام‌گذاری خیابان‌های شهرهای لرستان به نام شهدا

بروجرد – مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بر ضرورت نامگذاری میادین و خیابان های لرستان به نام شهدا تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، مراد روشنی در سومین یادواره ۶۸ شهید دانش‌آموز حمله موشکی مدارس بروجرد در سخنانی با بیان اینکه شهادت معامله با خداوند است اظهار داشت: این امر نیز نصیب کسانی می شود که راه ۱۰۰ ساله را با جهاد در راه خدا یک شبه طی کرده باشند.

وی با بیان اینکه دشمنان زمانی که از رویارویی با رزمندگان ایران اسلامی عاجز می شدند دست خود را به خون کودکان مظلوم آلوده می کردند گفت: امروز نیز شاهد تکرار جنایت های اینگونه در کشورهای یمن، بحرین و … هستیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با تاکید بر اینکه ملت ایران با الگو گیری از نهضت عاشورا و همچنین روحیه ایثار و شهادت توانستند بر دشمنان پیروز شوند گفت: امروز باید از صبر و استقامت خانواده شهدا از جمله ۶۸ شهید دانش آموز شهرستان بروجرد تقدیر کرد.

روشنی با تاکید بر اینکه بصیرت، آگاهی و شناخت اصلی ترین راه برای ادامه راه شهدا ور زمندگان دفاع مقدس است گفت: رهبر معظم انقلاب نیز همواره بر ضرورت حفظ روحیه ایثار و شهادت در جامعه تاکید دارند و تحقق این امر در مقابله با جنگ فرهنگی دشمنان بسیار مهم و تاثیر گذار است.

وی در ادامه سخنان خود بر ضرورت نامگذاری میادین و خیابان های سطح شهرهای استان به نام شهدا تاکید کرد و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید با این گون اقدامات به جوانان منتقل شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه