تاریخ خبر: ۲۱ دی ۱۳۹۵
اجرای پروژه چهارخطه کردن محور چغابل – سوری متوقف شد

اجرای پروژه چهارخطه کردن محور چغابل – سوری متوقف شد

  • فرماندار رومشکان گفت: پروژه چهارخطه محور چغابل – سوری به‌دلیل مشکلات مالی و بدهی چند میلیاردی اداره کل راه و شهرسازی استان به پیمانکاران متوقف شده است.

نورالدین درمنان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: در طول دو ماه و نیم گذشته با حضور مسئولان استانی در شهرستان رومشکان جلسات متعددی برای برطرف کردن مشکلات این شهرستان برگزار شده که خروجی آن ۶۰ مصوبه بوده که برخی از آنها اجرا شده و برخی دیگر نیز در دست اقدام است.

وی با اشاره به مصوباتی که در شهرستان رومشکان در دست اجرا است افزود: پیگیر حل مشکلات پروژه چهارخطه محور چغابل – سوری هستیم چرا که ادامه کار این پروژه به‌دلیل مشکلات مالی و بدهی چند میلیاردی اداره کل راه و شهرسازی استان به پیمانکاران متوقف شده است که در این راستا، مدیرکل راه و شهرسازی استان یا معاونانش در دو ماه اخیر پنج بار در شهرستان رومشکان حضور پیدا کردند.

فرماندار رومشکان عنوان کرد: تا پایان بهمن ماه ۹۵، شاهد راه‌اندازی اینترنت پرسرعت ۳G و ۴G در شهر «چغابل» و روستاهای «دوراهی بازوند» و «رومیانی» خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان امسال، تمام نقاط شهرستان رومشکان به اینترنت پرسرعت نسل چهارم (۴G) دسترسی پیدا می‌کنند.

درمنان گفت: تا پایان خرداد ۹۶ عملیات احداث یا ترمیم ساختمان اداری مخابرات شهرستان رومشکان انجام خواهد شد و تأمین روشنایی واریانت تقاطع «تنگ‌ بره» نیز اجرا می‌شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه