تاریخ خبر: ۲۱ دی ۱۳۹۵
تاریخ جدید امتحانات دانشگاه آزاد خرم‌آباد متعاقباً اعلام می‌شود

تاریخ جدید امتحانات دانشگاه آزاد خرم‌آباد متعاقباً اعلام می‌شود

خرم آباد – روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد گفت: تاریخ جدید امتحانات دانشجویان این دانشگاه متعاقبا اعلام می شود.
حشمت جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی کشور در مورد تعطیلی و لغو امتحانات روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری اظهار داشت: با توجه به رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی امتحانات دانشجویان تا روز چهارشنبه لغو شده است.

وی ادامه داد: به رغم لغو امتحانات واحدهای اداری فعال بوده و کارکنان می توانند سرکار حاضر شوند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با بیان اینکه به طورج میانگین روزانه امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در چهار نوبت از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بعداز ظهر برگزار می شود گفت: در هر نوبت بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ دانشجو سر جلسه امتحان حاضر می شوند.

جمشیدی با بیان اینکه روزانه دست کم هزار و ۲۰۰ دانشجو در امتحانات شرکت می کنند یادآور شد: با توجه به لغو شدن امتحانات ترم دانشجویان طی سه روز یاد شده برنامه ریزی مجدد برای برگزاری امتحانات انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه معاونت آموزشی مسئولیت برنامه ریزی برای تعیین تاریخ جدید امتحانات ترم دانشجویان را بر عهده دارد یادآور شد: زمان برگزاری امتحانات متعاقبا به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه