تاریخ خبر: ۲۵ دی ۱۳۹۵
کارگروه آموزشی پروژه ملی “جی نف” در استان لرستان برگزار می‌شود

کارگروه آموزشی پروژه ملی “جی نف” در استان لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل پست استان لرستان گفت: کارگروه آموزشی پروژه ملی “جی نف” با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در استان لرستان برگزار می‌شود.

حاتم سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: کارگروه آموزشی پروژه ملی جی نف بیست و ششم دی‌ماه ۹۵ با حضور جمعی از مسئولان در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این کارگروه آموزشی با حضور مهری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، رئیس کارگروه ملی جی نف و رجبی فرد از اساتید بین‌المللی و مشاور عالی معاون وزیر در پروژه جی نف، مدیران ارشد شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، مدیران دستگاه‌های اجرایی سطح استان، دهیاران، شهرداران و بخشداران ساعت ۱۰ الی ۱۳ در سالن اجتماعات بانک صادرات خرم‌آباد برگزار می‌شود.

مدیرکل پست استان لرستان عنوان کرد: با توجه به نام‌گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و اینکه پروژه جی نف یکی از برنامه‌های اولویت‌دار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی معرفی‌شده است که در سطح استان لرستان نیز کارگروهی به ریاست غضنفری معاون استاندار لرستان و عضویت مدیران دستگاه‌های سطح استان تشکیل‌شده است که هدف از آن ضمن جلوگیری از رفت‌وآمدهای زائد شهری واتلاف وقت، جلوگیری ازهر گونه آدرس‌دهی خود اظهاری است.

وی بیان کرد: در این برنامه تمامی استعلامات میان دستگاهی در خصوص هر آدرس بر اساس استعلام کد پستی ده‌رقمی است و همه دستگاه‌ها ملاک و معیار آدرس را بر اساس کد پستی می‌دانند و به‌صورت لینک با سامانه کد پستی از این خدمات استفاده می‌کند و هر فرد در زندگی خود دو شناسه کد پستی و کد ملی را به همراه خواهد داشت که کد پستی آدرس فرد را مشخص می‌کند که این پیش‌زمینه اجرای دولت الکترونیک است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه