تاریخ خبر: ۲۵ دی ۱۳۹۵
راه اندازی مرکز مطالعات پل‌های تاریخی ایران در استان لرستان

راه اندازی مرکز مطالعات پل‌های تاریخی ایران در استان لرستان

استاندار لرستان گفت: پیگیری‌های لازم برای ایجاد مرکز مطالعات پل‌های تاریخی ایران در لرستان انجام می‌شود تا این پایگاه را در استان مستقر کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد هوشنگ بازوند ظهر امروز از سفر زهرا احمدی پور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان لرستان خبر داد و اظهار داشت: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ۱۰ روز آینده به استان سفر می‌کند که برنامه‌های این سفر در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

وی افزود: دلیل اجرای این برنامه‌ها در شهرستان بروجرد صنایع‌دستی این شهرستان است که در این سفر به دنبال این موضوع هستیم که دو مجوز را اخذ کنیم.

استاندار لرستان عنوان کرد: مجوز مرکز ورشو شناسی در بروجرد را تقاضا داریم که با توجه به صحبت‌هایی که شده موافقت اولیه را انجام‌شده است.

وی با اشاره به ایجاد مرکز مطالعات پل‌های تاریخی ایران در لرستان بیان کرد: پیگیری‌های لازم انجام می‌شود تا این پایگاه را در لرستان مستقر کنیم.

بازوند تصریح کرد: باید از این دو ظرفیت استان لرستان استفاده و به گردشگری استان کمک کنیم که هر دو مورد توسط معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری موافقت شده که امیدواریم در این جلسات بتوانیم عملیاتی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مدیرکل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری استان لرستان با کمک دستگاه‌های زی ربط اقدامات لازم را برای ارائه در این جلسه آماده کنند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه