تاریخ خبر: ۲۸ دی ۱۳۹۵
مشعل دوگانه‌سوز در مدارس روستاهای بدون گاز شهرستان سلسله استفاده می‌شود

مشعل دوگانه‌سوز در مدارس روستاهای بدون گاز شهرستان سلسله استفاده می‌شود

رئیس نوسازی مدارس شهرستان‌های سلسله و دلفان گفت: برای مدارس روستاهای سلسله که تاکنون گازرسانی نشده‌اند از مشعل دوگانه‌سوز استفاده می‌شود تا در هنگام گازرسانی مشکلی نداشته باشند.

منوچهر بازداری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سلسله اظهار داشت: ۵۶۰ میلیون ریال اعتبار برای تجهیز سیستم‌های گرمایشی مدارس شهرستان سلسله هزینه شد و خوشبختانه طی سال‌های اخیر اعتبارات خوبی در زمینه تجهیزات که شامل دو زیرمجموعه احداث و تعمیرات است، به مدارس تزریق می‌شود.

مسئول تجهیز و نوسازی مدارس شهرستان‌های سلسله و دلفان عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۸۰ میلیون ریال اعتبار برای سیستم‌های گرمایشی مدارس الشتر و ۱۸۰ میلیون ریال نیز برای مدارس فیروزآباد هزینه شده است.

وی با بیان اینکه هنوز مناقصه مربوط به احداث سیستم‌های گرمایشی مدارس شهرستان برگزار نشده است، تصریح کرد: در سال گذشته نیز در زمینه احداث سیستم گرمایشی مدارس مبلغ سه هزار و ۳۰۰ میلیون ریال و در زمینه تعمیرات نیز مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به مدارس شهرستان تخصیص یافت.

بازداری با اشاره به گازرسانی‌های انجام شده در روستاهای شهرستان بیان کرد: با توجه به گازرسانی‌های انجام شده، بیشتر در سطح روستاها احداث سیستم گرمایشی داشته‌ایم.

وی با اشاره به روستاهای گازرسانی نشده، خاطرنشان کرد: برای مدارس روستاهایی که تاکنون گازرسانی نشده‌اند از مشعل دوگانه‌سوز استفاده می‌شود تا در هنگام گازرسانی مشکلی نداشته باشند.

مسئول تجهیز و نوسازی مدارس شهرستان‌های سلسله و دلفان افزود: در بخش احداث اولویت با تعداد دانش‌آموزان، استحکام ساختمان مدرسه و البته اولویت مد نظر آموزش و پرورش است.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT1

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه