تاریخ خبر: ۲۹ دی ۱۳۹۵
۲۵۵ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسید

۲۵۵ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسید

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان به افتتاح ۹ پروژه عمرانی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: ۲۵۵ پروژه عمرانی از ابتدای امسال تاکنون توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسیده است.

سرهنگ علی بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۵۵ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسیده است و در دهه فجر نیز ۹ پروژه عمرانی دیگر در سطح استان افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال در ایام فجر هفت پایگاه مقاومت بسیج و یک باب مسجد در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد افزود: در این ایام یک مجتمع پرورش ماهی به وسعت ۷۰۰ متر مربع در شهرستان دورود به بهره‌برداری می‌رسد.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان عنوان کرد: برای احداث این ۹ پروژه عمرانی در استان لرستان ۲۱۱ میلیون تومان هزینه شده است.

وی بیان کرد: بسیج سازندگی لرستان در راستای برنامه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی نیز هزار و ۹۶۱ طرح را در دست اجرا داشته که تاکنون هزار و ۲۱۸ طرح را به بهره‌برداری رسانیده است.

بیرانوند افزود: برای اجرایی شدن هزار و ۲۱۸ طرح اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت‌شده است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image محیط بانی 5 (5) image

یک دیدگاه