تاریخ خبر: ۱۹ آبا ۱۳۹۴
بیست و سومین هفته فیلم و عکس بروجرد آغاز شد

بیست و سومین هفته فیلم و عکس بروجرد آغاز شد

بیست و سومین هفته فیلم و عکس بروجرد در مجتمع فرهنگی هنری دکتر زرینکوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان آغاز شد.
به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، مسوول انجمن سینمای جوان بروجرد دراین باره گفت: دراین هفته مروری بر آثار تولیدی انجمن سینمای جوان استانهای اصفهان، و کردستان می شود و فیلمهای تولیدی انجمن سینمای جوان بروجرد و آثار منتخب سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران نیز به نمایش در می آید.
رضا میرزایی افزود: نمایش تولیدات انیمیشن و شرکتهای فیلمسازی بروجرد و نقد و بررسی آثار تولیدیاین شرکتها از دیگر برنامه های گردهمایی فیلمسازان و عکاسان بروجرد است.
وی اظهار داشت: درآخرین روز این هفته نیز همایش آسیب شناسی تولید فیلم و عکس در شهرستان با هدف ارتقا سطح تولیدات سینمایی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه شرکت دراین جشنواره فرهنگی برای عمومی آزاد است افزود: انجمن سینمای جوان بروجرد هم اکنون در رشته های فیلمسازی یکساله، انیمشین، تکدرسهای تصویر برداری، فیلمنامه نویسی، عکاسی، تحلیل فیلم، صدا برداری و کارگردانی فیلم هنرجومی پذیرد.
بیست و سومین گردهمایی عکاسان و فیلمسازان (هفته فیلم وعکس) بروجرد نهم الی ۱۴ آبان ماه درمجتمع فرهنگی هنری دکتر زرینکوب اداره ارشاد اسلامی برگزار می شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image مسکن و شهرسازی image image

یک دیدگاه