تاریخ خبر: ۰۴ بهم ۱۳۹۵
بیش از ۳۷۸ میلیارد تومان تسهیلات به ۲۶۹ واحد صنعتی لرستان پرداخت شد

بیش از ۳۷۸ میلیارد تومان تسهیلات به ۲۶۹ واحد صنعتی لرستان پرداخت شد

و تجارت لرستان گفت:بیش از ۳۷۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۲۶۹ واحد صنعتی لرستان پرداخت شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مسعود رضا شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد تسهیل تولید استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد، اظهار داشت: بانک‌های استان تاکنون به ۲۶۹ واحد و پروژه صنعتی در بخش کشاورزی تسهیلاتی به مبلغ ۳۷۸ میلیارد و ۹۳۹ میلیون تومان پرداخت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در بحث ارجاع به شعبه ۶۰ طرح با ۵۸ میلیارد و ۳۸۱ میلیون تومان داریم، افزود: در انباشت عقد قرارداد ۵۴ پروژه با حدود ۴۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان وجود دارد.

معاون صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: دو هزار و ۶۱۳ واحد تولیدی استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده‌ا‌نداز این تعداد دو هزار و ۳۹۸ مورد برای دریافت تسهیلات نهایی شده و اساس آخرین آمار از مجموع این میزان مشکل هزار و ۶۲۱ پروژه رفع شده است.

وی بیان کرد: سهم لرستان از تسهیلات رونق تولید کشور ۴۰۵ میلیارد تومان است که در این رابطه با تخصیص اعتبار و اعطای تسهیلات به طرح‌های اقتصادی استان ۹۳ درصد تسهیلات در نظر گرفته شده برای لرستان را جذب کنیم.

رضا تصریح کرد: بانک‌های استان در پرداخت طرح‌ها محدودیت داشتند و بیشتر بانک‌ها تنها سرمایه در گردش را در دستور کار قرار دادند.

معاون صنعت، معدن و تجارت لرستان در رابطه با مشارکت بانک‌های خصوصی استان گفت: مشارکت بانک‌های خصوصی مانند سینا، پست بانک، مسکن، شهر و پارسیان صفر بوده و هیچ گونه همکاری نداشته‌اند.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

13950528000046_PhotoA image image برق

یک دیدگاه