تاریخ خبر: ۲۸ تیر ۱۳۹۵
تکمیل بزرگراه ازنا – شازند نیازمند بیش از ۹۰ میلیارد تومان اعتبار است

تکمیل بزرگراه ازنا – شازند نیازمند بیش از ۹۰ میلیارد تومان اعتبار است

تکمیل بزرگراه ازنا – شازند نیازمند بیش از ۹۰ میلیارد تومان اعتبار است

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: تکمیل پروژه چهار خطه ازنا – شازند نیازمند بیش از ۹۰ میلیارد تومان اعتبار است که درصورت تأمین اعتبار تا پایان سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

مجید کیانپور در رابطه با روند عملیات اجرایی پروژه چهار خطه جاده ازنا – شازند اظهارداشت: محور ازنا – شازند به طول ۸۰ کیلومتر شهرستان ازنا را به استان مرکزی متصل می‌کند که ۳۵ کیلومتر از این محور در شهرستان ازنا واقع‌شده است.

وی روند کند عملیات اجرایی این پروژه اشاره کرد و افزود: با توجه پیگیری‌های گسترده و خیلی زیادی که از وزارت راه و شهرسازی، شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌های کشور داشتیم درنهایت مقررشده ۱۵ کیلومتر اول تا اواسط مهرماه امسال به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس  عنوان کرد: برای ۲۱ کیلومتر باقی‌مانده محور ازنا – شازند که در حوزه استان لرستان است پیگیری‌هایی از سوی مسئولان استان در حال انجام است تا ظرف دو ماه طرح مطالعاتی آن انجام شود.

وی به لزوم تسریع این پروژه اشاره کرد و گفت: متأسفانه بیشترین تصادفات استان لرستان در این جاده  و در ۲۰ کیلومتری  منتهی به شهر ازنا است.

کیانپور بیان کرد: برای ادامه کار این محور با شرایط موجود بیش از ۹۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در این زمینه پیگیری می‌شود تا کسری اعتبار تأمین و کار به مرحله مناسب برسد که درصورت تامین اعتبار کافی پیش بینی می‌شود حداقل تا پایان سال ۹۶ کار این پروژه به اتمام برسد.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139503242134022677917724 دکتر دریک 139405261723207255896384 IMG_8449

یک دیدگاه