تاریخ خبر: ۰۵ بهم ۱۳۹۵
ورزشکاران لرستانی مقام نخست ورزش‌های سه‌گانه کشور را کسب کردند

ورزشکاران لرستانی مقام نخست ورزش‌های سه‌گانه کشور را کسب کردند

رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه کشور گفت: ورزشکاران لرستانی در استارت اولیه ورزش سه‌گانه مقام اول را در ایران کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمدعلی صبور ظهر امروز در حاشیه جلسه مجمع انتخاباتی هیئت سه‌گانه استان لرستان در جمع خبرنگاران بابیان اینکه سوابقی که لرستان در تاریخ ایران داشته مملو از درخشندگی است اظهار داشت: در بخش ورزش نیز علی رغم کمبودهای بسیار و عدم رسیدگی به ورزش لرستان در رشته‌های مختلف، ورزشکاران استان با کمترین امکانات توانسته‌اند نقش مهمی در کسب مدال‌های جهانی المپیک داشته باشند.

وی ورزش سه‌گانه را سنگین‌ترین ورزش در تمامی ورزش‌های دنیا ازنظر استقامت، سرعت و قدرت عنوان کرد و افزود: در استارت اولیه ورزش سه‌گانه، ورزشکاران لرستان توانستند مقام اول را در ایران کسب کنند که این امر نشان‌دهنده وجود پتانسیل بالای استان لرستان بوده است.

رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه کشور با تأکید بر اینکه بیشترین کمک فدراسیون کشور در ایران به لرستان در هفته آینده صورت می‌گیرد عنوان کرد: متأسفانه طی سه سال اخیر ورزش سه‌گانه در استان افت داشته که مطمئناً بااراده ورزشکاران، کمک‌های اداره ورزش و جوانان استان و کمک ویژه فدراسیون طی سال آینده باید استان لرستان در پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگ‌سالان با توجه به ظرفیت بالایی که دارد یکی از مقام‌های قهرمانی را کسب کند.

وی در رابطه با انتخاب شهر خرم‌آباد به‌عنوان پایگاه غرب آسیا بیان کرد: شهر خرم‌آباد به‌عنوان پایگاه قهرمانی غرب آسیا و خاورمیانه در نظر گرفته شد زیرا منطقه مورد نظر بسیار مناسب بود و صادقانه باید گفت مسئولین استان لرستان در این رابطه همکاری نکردند.

صبوری انتخاب شهر خرم‌آباد به‌عنوان پایگاه غرب آسیا را موقعیت جالبی دانست و گفت: ده ها مرتبه با استان تماس برقرار کردیم که در این زمینه استقبال و اراده‌ای صورت نگرفته این در حالی است که همچنان آمادگی انجام این کار را در شهر خرم‌آباد داریم.

وی اظهار داشت: سه مرتبه در استان لرستان مسابقات ورزش سه‌گانه برگزار شد که در این مسابقات مهمان‌نوازی و استقبال مردم استان خوب بود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image شکارچیان image 1910801

یک دیدگاه