تاریخ خبر: ۰۸ بهم ۱۳۹۵
بارش برف راه ارتباطی ۳۰ روستای شهرستان سلسله را مسدود کرد

بارش برف راه ارتباطی ۳۰ روستای شهرستان سلسله را مسدود کرد

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله گفت: راه ارتباطی ۳۰ روستای شهرستان سلسله در اثر بارش برف مسدود شده است و تلاش برای بازگشایی آنها ادامه دارد.

محسن ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سلسله اظهار داشت: نیروهای راهداری شهرستان از نیمه‌های شب گذشته در حال بازگشایی محورهای اصلی و فرعی شهرستان هستند و خوشبختانه تردد در تمامی محورهای شهرستان به جز راه‌های روستایی منطقه قلایی جریان دارد.

وی افزود: راه ارتباطی بیش از ۳۰ روستای منطقه قلایی شهرستان سلسله به دلیل بارش سنگین برف مسدود شده و تلاش نیروهای راهداری برای بازگشایی آنها ادامه دارد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله با اشاره به مسدود بودن راه ارتباطی ۶ روستای دهستنا بسطام تصریح کرد: به دلیل حجم بارش و کمبود ماشین آلات هنوز نتوانسته‌ایم نیروهای خود را به منطقه بسطام بفرستیم.

ملکی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشغول بازگشایی روستاهای قلایی هستیم و به‌محض بازگشایی نیروهای راهداری به دهستان قلایی برای بازگشایی اعزام می شوند.

وی گفت: نیمه‌های شب گذشته نیز راه ارتباطی مسیر فیروزآباد- اسدآباد به دلیل بارش برف مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری برای امدادرسانی به یک مادر باردار بازگشایی شد.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

شهیندخت image image image

یک دیدگاه