تاریخ خبر: ۰۹ بهم ۱۳۹۵
۱۱۰ مسافر در پایگاه‌های امداد جاده‌ای بروجرد اسکان یافتند

۱۱۰ مسافر در پایگاه‌های امداد جاده‌ای بروجرد اسکان یافتند

رئیس جمعیت هلال‌احمر بروجرد گفت: ۱۱۰ مسافر گرفتارشده در برف طی ۲۴ ساعت گذشته در پایگاه‌های امداد جاده‌ای بروجرد اسکان یافتند.

محمد کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد به آخرین اقدامات این سازمان در زمینه امداد و نجات جاده‌ای پایگاه‌های این سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: در پی اعلام سازمان هواشناسی و آماده‌باش مرکز کنترل سازمان هلال‌احمر در خصوص بارندگی‌های اخیر این شهرستان اکیپ‌های مستقر در گردنه زالیان، اشترینان و سلمان به حالت آماده‌باش درامدند.

وی افزود: نیروهای امداد و نجات سازمان هلال‌احمر بروجرد در سه پایگاه امداد جاده‌ای این شهرستان اقداماتی در راستای پیشگیری از وقوع برخی حوادث وامداد و نجات انجام دادند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر بروجرد با اشاره به برخی اقدامات انجام‌شده توسط جمعیت هلال‌احمر این شهرستان در پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای بیان کرد: پشتیبانی، افزایش و تقویت تعداد نجات گران پایگاه زالیان و تیم واکنش سریع این پایگاه از ۱۵ به ۳۰ نفر، هماهنگی با حسینیه‌ها در سطح شهر و طول مسیر محور بروجرد به اراک و بروجرد به اشترینان و آماده‌سازی درمجموع پنج حسینیه جهت اسکان اضطراری مسافران گرفتارشده در برف و تقویت دپوی اسکان اضطراری این پایگاه از اقدامات ۲۴ ساعت گذشته این جمعیت بوده است.

وی اضافه کرد: در پی گشت زنی‌های انجام‌شده در طول مدت شبانه‌روز گذشته ۴۵ خودرو گرفتارشده در برف توسط نیروهای امداد و نجات سازمان هلال‌احمر این شهرستان در گردنه‌های برف‌گیر و در محورهای مواصلاتی بروجرد به اراک و بروجرد به خرم‌آباد و بیرانشهر رهاسازی شده است.

کرمی با اشاره به اسکان اضطراری ۱۱۰ نفر در پایگاه زالیان در شب گذشته گفت: شب گذشته سه خودرو براثر لغزندگی محورهای مواصلاتی این شهرستان واژگون شدند که این حادثه منجر به مصدوم شدن چهار نفر شد که یکی از این مصدومان به‌صورت سرپایی مداوا و سه مصدوم دیگر برای درمان با آمبولانس به بیمارستان چمران بروجرد منتقل شدند.

به گفته وی توزیع انواع اقلام غذایی در میان مسافران اسکان داده‌شده در پایگاه زالیان و کمک به مسافران گرفتارشده در برف و بوران منطقه از دیگر امدادرسانی‌های جمعیت هلال‌احمر بروجرد بوده است.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه