تاریخ خبر: ۰۹ بهم ۱۳۹۵
واحدهای اقتصادی مشکل‌دار در لرستان تعیین تکلیف شود

واحدهای اقتصادی مشکل‌دار در لرستان تعیین تکلیف شود

اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: تعیین تکلیف واحدهای اقتصادی مشکل‌دار لرستان در اولویت است و این واحدها به بانک‌های عامل ارجاع داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد مهرداد غضنفری ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد با اشاره به ضرورت حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در جلسات ستاد تسهیل اظهار داشت: با توجه به اهمیت جلسات ستاد تسهیل و تأکید استاندار لرستان در این زمینه، در صورت حاضر نشدن مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در این جلسات، مصوبات لازم اجرا می‌شوند.

وی بابیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در صورت ضرورت می‌توانند کارشناس مربوطه را در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به همراه داشته باشند، افزود: در صورت عدم حضور مسئولان در جلسات از حضور نماینده آنان نیز جلوگیری می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان عنوان کرد: در جلسات ستاد تسهیل استان تعیین تکلیف واحدهای اقتصادی مشکل‌دار در اولویت است و این واحدها به بانک‌های عامل ارجاع داده می‌شود.

وی با اشاره به بررسی مشکلات هشت واحد تولیدی در حوزه کشاورزی بیان کرد: مشکلات واحدهای تولیدی پرورش گاو شیری ۵۰ رأسی خرم‌آباد و پرورش شترمرغ ۴۰ رسمی ازنا در این جلسه موردبررسی قرار گرفت.

غضنفری تصریح کرد: همچنین در این جلسه به مشکلات دو تعاونی پرورش مرغ گوشتی در شهرستان سلسله، تولید پودر و روغن بروجرد، بخش‌های کشاورزی شهرستان کوهدشت و تعاونی مرغ گوشتی خرم‌آباد پرداخته شد.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه