تاریخ خبر: ۱۹ آبا ۱۳۹۴
سلیمی (پرنده لرستانی): از رکوردم راضی نیستم ، به بازیهای المپیک فکر می‌کنم

سلیمی (پرنده لرستانی): از رکوردم راضی نیستم ، به بازیهای المپیک فکر می‌کنم

قهرمان پرش ارتفاع رقابت های قهرمانی جوانان کشورمی‌گوید: از رکوردی که در این مسابقات ثبت کردم راضی نیستم!
رضا سلیمی گفت: سطح مسابقات قهرمانی جوانان کشور درماده پرش ارتفاع رضایت بخش نبود. من حتی به عنوان نفر اول این مسابقات از رکورد خودم هم راضی نبودم و می‌توانستم عملکردی به مراتب بهتر از این داشته باشم.
وی افزود: البته باید اشاره داشت که زمان برگزاری مسابقات نیززیاد مناسب نبود.من هم کمی مصدومیت از ناحیه کمر داشتم و همین موجب شد به خودم فشاری وارد نکنم و صرفا سعی کردم به عنوان اولی برسم و به جابجایی رکورد جوانان فکر نکنم. این پرنده لرستانی اضافه کرد: ارتباط خوبی با کیوان قنبرزاده دارم و با صحبت هایی که با وی داشته ام قرار است به زودی شرایطی فراهم شود که بتوانم در کنار او تمرین کنم و از تجربیاتش بهره ببرم.
قهرمان پرش ارتفاع جوانان کشورتصریح کرد : قنبرزاده واقعا ورزشکار بزرگ و با اخلاقی است و همواره به من کمک کرده است. البته جا دارد از مربی خودم آقای رضا فهیمی نیز تشکر کنم که همچنان زیر نظر ایشان تمریناتم را پیگیری می‌کنم.
سلیمی درپایان گفت: با توجه به اینکه فقط تا پایان امسال در رده سنی جوانان هستم نمی‌توانم به جوانان آسیا و جهان فکر کنم و باید برنامه ریزی بهتری داشته باشم تا در رده بزرگسالان بدرخشم.
وی خاطرنشان کرد: با همین هدف می‌خواهم امسال زمستان خوبی داشته باشم و تمرینات را خارج از لرستان و درفضایی با امکانات بیشتر و بهترپیگیری کنم. هدف من برای آینده تنها رکورد ملی نیست. به بازیهای المپیک فکر می‌کنم که به اعتقاد من به هیچ عنوان دور از دسترس نیست.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

گلف 4_710539855938977813 image 9655_orig

یک دیدگاه