تاریخ خبر: ۱۰ بهم ۱۳۹۵
۹۰ درصد راه‌های روستایی لرستان امروز بازگشایی می‌شود

۹۰ درصد راه‌های روستایی لرستان امروز بازگشایی می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان بابیان اینکه در حال بازگشایی محورهای روستایی هستیم گفت: پیش‌بینی می‌شود تا غروب امروز ۹۰ درصد راه‌های روستایی مسدود شده لرستان بازگشایی شود.

علی زندی فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: در حال حاضر تمام محورهای اصلی استان لرستان باز است و مشکل تردد در محورهای استان وجود ندارد.

وی بابیان اینکه در محورهای اصلی شهرستان‌های دلفان، بروجرد، سلسله و الیگودرز مشکل تردد داشتیم که با تلاش نیروهای راهداری استان در حال حاضر محورهای اصلی باز است و مشکل تردد وجود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان عنوان کرد: در حال بازگشایی محورهای روستایی هستیم که پیش‌بینی می‌شود تا غروب امروز ۹۰ درصد راه‌های روستایی مسدود شده استان لرستان بازگشایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در شهرستان‌های سلسله و دلفان بارش برف وجود دارد بیان کرد: تمام اکیپ‌های راهداری استان در سطح محورهای لرستان مستقر است.

زندی فر تصریح کرد: ۲۵۰ اکیپ راهداری در سطح شهرستان‌های استان لرستان مستقراند و در شهرستان دلفان با توجه به بارش سنگین برف حدود ۲۵ تا ۳۰ اکیپ مستقر است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه