تاریخ خبر: ۱۰ بهم ۱۳۹۵
کشفیات قاچاق در لرستان ۵۰ درصد افزایش یافت

کشفیات قاچاق در لرستان ۵۰ درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی لرستان گفت: نیروی انتظامی لرستان با مفاسد اقتصادی برخورد قاطعانه دارد به طوری که ۵۰ درصد کشفیات قاچاق افزایش پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، سردار محمد قنبری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احساس امنیت یک حالت ضمنی است یک بعد عینی دارد که برابر با شاخص‌ها سنجیده می‌شود و بعد ذهنی که باید مردم احساس امنیت کنند.

وی درباره نقش نیروی انتظامی استان در تحقق شعار سال افزود: نیروی انتظامی در دو جهت با مسئله برخورد دارد بعد نخست اینکه هزینه و منابع خودش را برنامه‌ریزی شده انجام می‌دهد و بعد دیگر برخورد قاطعانه با مفاسد اقتصادی است به طوری که ۵۰ درصد کشفیات قاچاق افزایش پیدا کرده است و نیروی انتظامی پرونده‌های بالای ۱۰۰ میلیون تومان را پیدا و پیگیری می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان عنوان کرد: از نظر امنیت قانون برای همه یکسان است و از لحاظ امنیتی لرستان از امن‌ترین استان‌های کشوراست به طوری که احساس امنیت مردم در رتبه ۶ کشوری هستیم و طبق آمار از استان‌های امن کشور محسوب می‌شویم.

وی بیان کرد: از لحاظ وقوع جرم ۱۹همین استان کشور هستیم که همبستگی خود مردم با توجه به اعتقادات و تقوا سبب کاهش جرائم در استان شده‌اند.

قنبری خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان عمل می‌کند و هدف‌گذاری آن همراه با برنامه است؛ برنامه سه ساله‌ای تنظیم کرده است و با توجه به برنامه پیش می‌رود.

وی درباره عملکرد نیروی انتظامی پلدختر و فرماندهی این نیرو گفت: سرهنگ عبدالوند یکی از فرماندهان خوب و باتلاش است که با بینش معنوی به قضایا نگاه می‌کند و ما از عملکرد وی در شهرستان پلدختر راضی هستیم و از نمره ۱۰۰ نمره ۹۵ به وی تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

استاندار بازوند image image 13950430000642_PhotoA

یک دیدگاه