تاریخ خبر: ۱۱ بهم ۱۳۹۵
پایانه حمل‌ونقل کامیون داران در بروجرد افتتاح می‌شود

پایانه حمل‌ونقل کامیون داران در بروجرد افتتاح می‌شود

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بروجرد گفت: پایانه حمل‌ونقل کامیون داران به‌منظور ساماندهی خودروهای سنگین در بروجرد افتتاح می‌شود.

عباس شمس‌الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد با اشاره به مشکلات تردد کامیون داران در سطح شهر اظهار داشت: تردد و پارک کامیون‌ها و انواع خودروهای سنگین باربری در سطح شهر سبب تشدید ترافیک در سطح خیابان‌ها به‌ویژه در بخش‌های مرکزی شهر به دلیل ناکافی بودن ظرفیت خیابان‌ها می‌شود.

وی با اشاره به تردد ۵۰۰۰ کامیون در سطح شهرستان بروجرد افزود: به‌منظور ساماندهی تردد این تعداد خودروی سنگین و سهولت دسترسی آن‌ها به امکاناتی نظیر جایگاه مناسب برای پارک و تردد آسان، شورای شهر بروجرد اقدام به احداث پایانه کامیون داران در محدوده خارج از شهر کرده تا رانندگان این خودروها بتوانند به‌آسانی در محدوده محورهای بین‌شهری تردد کنند.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بروجرد عنوان کرد: این پایانه در زمینی به وسعت ۲۰ هزار مترمربع جنب ترمینال مسافربری این شهرستان احداث‌شده و دارای امکاناتی نظیر جایگاه پارک کامیون‌ها، محل استراحت رانندگان، نمازخانه، سرویس‌های بهداشتی و دیگر زیرساخت‌های موردنیاز است که در مراحل نهایی تکمیل و بهره‌برداری قرار دارد.

وی بیان کرد: با استقرار کامیون‌ها و خودروهای سنگین در این پایانه بسیاری از مشکلات تردد آن‌ها در سطح شهر و نبود جایگاه مناسب برای پارک رفع خواهد شد.

به گفته شمس‌الدینی این طرح در جهت ارتقاء وضعیت حمل‌ونقل و بهبود وضعیت رفاهی رانندگان برون‌شهری و درون‌شهری انجام می‌شود و نقش مهمی در ساماندهی خودروهای سنگین دارد.

وی از کلنگ زنی جایگاه ویژه نمایشگاه داران اتومبیل در این شهرستان خبر داد و افزود: با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی و شهرداری بروجرد جایگاه ویژه نمایشگاه داران اتومبیل در دهه فجر امسال با حضور مسئولان استانی کلنگ زنی خواهد شد تا نمایشگاه داران نیز با تجمیع و انتقال به این سایت بتوانند به‌راحتی فعالیت نمایند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139410021144247506770634 image IMG_20160826_084308 بازوند ـ بهرام نژاد ـ

یک دیدگاه