تاریخ خبر: ۱۱ بهم ۱۳۹۵
جشن انقلاب در روستاهای استان لرستان برگزار می‌شود

جشن انقلاب در روستاهای استان لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل بهزیستی استان لرستان گفت:جشن انقلاب دهه فجر توسط همیاران و گروه‌های CBR بهزیستی در روستاهای مختلف سطح استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، اسد اله حیدری ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای معاونان بهزیستی استان در رابطه با برنامه‌های دهه فجر این سازمان اظهار داشت: امسال در دهه فجر ۳۰ واحد مسکن برای خانواده‌های دارای دو معلول در شهرستان‌های دلفان، کوهدشت و دورود افتتاح می‌شود.

وی به برگزاری برنامه‌های فرهنگی، هنری، تفریحی و ورزشی ویژه کارکنان و جامعه هدف در ایام دهه فجر اشاره کرد و افزود: به مناسبت سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ه) به میهن اسلامی زنگ انقلاب در مهدکودک دارا و سارا در شهر خرم‌آباد نواخته می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان لرستان یکی دیگر از برنامه‌های دهه فجر را اجرای مراسم غبارروبی مزار شهدا با حضور مدیران و پرسنل دانست و عنوان کرد: برگزاری زیارت عاشورا، برگزاری مسابقات ورزشی شنا و دارت ویژه بانوان و آقایان، برگزاری جشنواره پخت آش محلی توسط بانوان شاغل در بهزیستی و برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی و جنگ شادی از دیگر برنامه‌های فرهنگی و هنری و تفریحی ایام فجر است که توسط بهزیستی استان اجرا می‌شود.

وی به ارائه خدمات توان‌بخشی (درمانی، فیزیوتراپی،و گفتاردرمانی) رایگان در مراکز دولتی استان در ایام فجر اشاره و بیان کرد: جشن انقلاب توسط همیاران و گروه‌های CBR در روستاهای مختلف سطح استان برگزار می‌شود.

حیدری بابیان اینکه دهه فجر طرح موسیقی‌درمانی به مدت شش روز در خانه معلم خرم‌آباد اجرا می‌شود، گفت: برنامه همکاری خانه و مدرسه، کارگاه خیاطی تیم اجتماع‌محور، حمایت و اشتغال اعضا باشگاه مثبت خرم‌آباد و برپایی کارگاه خیاطی نیز بااعتباری بالغ‌بر ۴۷۵ میلیون ریال از دیگر برنامه‌های این ایام است که توسط بهزیستی استان اجرا می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان لرستان بازدید معاونت‌های تخصصی و روسای ادارات از مراکز تحت را از دیگر برنامه‌های دهه فجر دانست و خاطرنشان کرد: در روز ۲۲ بهمن نیز خودرو اورژانس اجتماعی در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن مستقر می‌شود.

وی اظهارداشت: مدیریت، کارکنان و جامعه هدف بهزیستی لرستان در روز ۲۲ بهمن پرشورتر از سنوات گذشته در مراسم راهپیمایی شرکت و بار دیگر با آرمانه‌ای انقلاب، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق مجدد می‌کنند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه