تاریخ خبر: ۱۱ بهم ۱۳۹۵
۴۵ پروژه عمرانی در شهرهای استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

۴۵ پروژه عمرانی در شهرهای استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیارد ریال در دهه فجر و در شهرهای استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هرمز نصیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در رابطه با پروژه‌های عمرانی قابل‌افتتاح در استان اظهارداشت: امسال در دهه فجر ۴۵ پروژه عمران شهری در شهرهای استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه برای این ۴۵ پروژه عمرانی ۴۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است افزود: این پروژه‌های عمرانی شامل آسفالت معابر، احداث پارک، پیاده‌روسازی، احداث بلوار و میدان، ساماندهی دفع آب‌های سطحی و جدول‌گذاری است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری لرستان عنوان کرد: با حمایت استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی لرستان امسال شاهد رشد چشم‌گیر اختصاص اعتبارات دولتی به بخش عمران شهری، شهرهای استان بودیم.

به گزارش تسنیم، برای جابه‌جایی دکل‌های برق فشارقوی داخل شهر دورود امروز جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی استان، فرماندار شهرستان دورود، مدیرعامل برق منطقه‌ای باختر، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری لرستان و برخی از مسئولان تشکیل شد تا تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شود.

در جلسه مذکور مقرر شد از مجموع مبلغ ۱۵ میلیارد ریال هزینه جابه‌جایی دکل‌های فشارقوی برق داخل شهر دورود نیمی از آن را شرکت برق منطقه‌ای باختر تقبل و شرکت برق منطقه‌ای باختر ظرف مدت چهار ماه نسبت به جابه‌جایی این دکل‌ها اقدام کند.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image

یک دیدگاه