تاریخ خبر: ۱۱ بهم ۱۳۹۵
۳ شهر استان لرستان سال آینده به فیبر نوری مجهز می‌شود

۳ شهر استان لرستان سال آینده به فیبر نوری مجهز می‌شود

مدیرعامل مخابرات لرستان:
۳ شهر استان لرستان سال آینده به فیبر نوری مجهز می‌شود
شناسه خبر: ۱۳۱۳۱۲۰ سرویس: استانها
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۹:۱۶
شبکه فیبرنوری
مدیرعامل مخابرات منطقه لرستان گفت: سال آینده فیبر نوری در شهرستان‌های پلدختر، رومشکان و کوهدشت اجرایی می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، هومان محمودی عصر امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد اظهار داشت: در بحث اجرای فیبر نوری به شهرستان‌های استان سال گذشته در دو شهرستان سلسله و دلفان به اتمام رسیده است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان با بیان اینکه در سال آینده اجرای فیبر نوری را در شهرستان‌های پلدختر، رومشکان و کوهدشت خواهیم داشت عنوان کرد: همچنین در سال گدشته این اقدام در شهرستان های بروجرد، الیگودرز، ازنا و دورود را به اتمام رسانده و تجهیزات مورد نیاز را نصب کردیم.

وی بیان کرد: اکنون در ارتباط با سایت‌های تلفن همراه علاوه بر اینکه سیستم رادیویی دارند، حدود ۱۷۰ مورد آن مجهز به سیستم فیبر نوری شده و همچنان جز برنامه‌های ماست که در باقی سایت‌ها نیز فیبر نوری اجرا شود.

محمودی گفت: در بحث دیزل ژنراتور همه شهرستان های استان به آن مجهز هستند و همچنان در برنامه داریم که ایستگاه‌های پر ظرفیت دیگری را تکمیل کنیم.

وی با بیان اینکه در ارتباط با تلفن همراه حداقل ۵ دستگاه کانکس سیار آماده داریم تصریح کرد: در مواقعی که اتفاقی رخ دهد بلافاصله کانکس‌ها به محل حادثه منتقل می‌شوند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه