تاریخ خبر: ۱۲ بهم ۱۳۹۵
شمارمتوفیان تصادفات درون‌شهری لرستان ۱۴ درصد افزایش یافت

شمارمتوفیان تصادفات درون‌شهری لرستان ۱۴ درصد افزایش یافت

ماهه امسال شمار متوفیان تصادفات درون‌شهری استان افزایش ۱۴ درصدی و متوفیان سوانح رانندگی در مسیرهای فرعی و روستایی افزایش ۴۵ درصدی داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد حمیدرضا نظیفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد فوت‌شدگان رانندگی درون و برون‌شهری استان اظهار داشت: در ۹ ماهه امسال ۳۴۷ نفر در سوانح رانندگی لرستان جان خود را از دست دادند.

وی بابیان اینکه ۲۷۶ نفر از جان‌باختگان سوانح رانندگی لرستان طی مدت مذکور مرد و ۷۱ نفر نیز زن بوده‌اند افزود: ۲۵۸ نفر در محورهای برون‌شهری، ۵۴ نفر در جاده‌های درون‌شهری، ۳۵ نفر در معابر خاکی و روستایی دچار سانحه شده و جان‌باخته‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان لرستان بابیان اینکه شمار متوفیان سوانح رانندگی در این مدت افزایش یک‌درصدی داشته است عنوان کرد: تعداد متوفیان سوانح برون‌شهری کاهش پنج‌درصدی، متوفیان تصادفات درون‌شهری افزایش ۱۴ درصدی و متوفیان سوانح رانندگی در مسیرهای فرعی و روستایی افزایش ۴۵ درصدی داشته است.

وی از افزایش ۱۱ درصدی شمار مجروحان سوانح رانندگی در استان خبر داد و بیان کرد: در ۹ ماهه سال گذشته شش هزار و ۳۴۱ نفر در سوانح رانندگی درون و برون‌شهری استان مجروح شدند و در ۹ ماهه امسال هفت هزار و ۷۳ نفر در سوانح رانندگی لرستان مجروح شدند.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1 (4) برمه زیار image

یک دیدگاه