تاریخ خبر: ۱۳ بهم ۱۳۹۵
گاز موردنیاز صنایع استان لرستان تأمین و تضمین می‌شود

گاز موردنیاز صنایع استان لرستان تأمین و تضمین می‌شود

گاز ایران گفت: استان لرستان ازلحاظ تأمین انرژی گاز هیچ‌گونه مشکلی ندارد و در برنامه ششم از کوهدشت یک خط وارد می‌شود تا گاز طبیعی صنایع استان تأمین و تضمین شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حمیدرضا عراقی صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان لرستان اظهار داشت: قانونی در شورای اقتصاد تصویب‌شده که ۲۴۰ میلیون تومان از هزینه گازدار شدن صنایع توسط شرکت گاز ملی ایران پرداخت و مابقی را خود صنایع تأمین کنند.

وی این قانون را حرکت بزرگ در راستای گازرسانی به صنعت توصیف کرد و افزود: همان‌گونه که گازرسانی به روستاها یک نهضت بود گازرسانی به صنایع نیز با این قانون جدید به یک نهضت تبدیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بابیان اینکه تعرفه‌های گاز هر پنج سال یک‌بار بر اساس قانون عوض می‌شود، عنوان کرد: تلاش می‌شود شهرهایی از استان لرستان که گازرسانی نشده گازرسانی شود.

وی بیان کرد: کار بزرگی که برای استان لرستان در حال انجام است این است که تأمین گاز استان تضمین‌شده و خطی از کوهدشت وارد استان شده و این به معنی این است که استان لرستان ازلحاظ تأمین انرژی گاز هیچ‌گونه مشکلی ندارد در برنامه ششم از کوهدشت یک خط وارد می‌شود تا گاز طبیعی صنایع استان تأمین و تضمین شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 13920825123904961550704 image

یک دیدگاه