تاریخ خبر: ۱۳ بهم ۱۳۹۵
افزایش نزخ گاز در شهرستان کوهدشت سبب نارضایتی مردم شده است

افزایش نزخ گاز در شهرستان کوهدشت سبب نارضایتی مردم شده است

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: نرخ محاسبه گاز شهرستان کوهدشت که در یکی از این اقلیم‌ها قرار دارد از ۳ به ۲ رسیده که این امر منجر به نارضایتی مردم شده زیرا با این کار گاز گران تر شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، نور محمد فردی بیرانوند ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد، اظهار داشت: تا سال ۹۲ در شهرستان کوهدشت ۳۲ روستا دارای نعمت گاز بودند که طی چهار سال دولت تدبیر و امید تعداد روستاهای گازرسانی شده این شهرستان به ۸۴ روستا رسیده است.

وی افزود: در حال حاضر ۲۱ روستای شهرستان کوهدشت با محوریت روستای اشتره گل گل که یک ماه پیش با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات شرکت گاز کلنگ آن به زمین زده شده است در حال اجرا می باشد.

فرماندار شهرستان کوهدشت عنوان کرد: همچنین روستای پشم شهرستان کوهدشت که دارای ۶۰ خانوار و ۲۰۰ نفر جمعیت است در کمتر از ۲ ماه گاز رسانی شد.

وی با اشاره به اینکه کشور به ۵ اقلیم تقسیم شده است، بیان کرد: نرخ محاسبه گاز شهرستان کوهدشت که در یکی از این اقلیم ها قرار دارد از ۳ به ۲ رسیده که این امر منجر به نارضایتی مردم شده زیرا با این کار گاز گران تر شده است.

۴۸ روستای شهرستان دوره چگنی گازرسانی شده‌اند

قدرت اله ترابی نژاد فرماندار دوره چگنی نیز در این جلسه اظهار داشت: شهرستان چگنی نسبت به دیگر شهرستان‌های استان لرستان در بحث گازرسانی به روستاها عقب است.

وی خاطرنشان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تعداد روستاهای گاز رسانی شده شهرستان دوره از ۷ مورد به ۴۸ روستا رسیده است.

فرماندار شهرستان دوره و چگنی عنوان کرد: انتظار داریم سرعت گازرسانی به روستاهای این شهرستان تسریع پیدا کند تا دیگر شاهد روستای فاقد گاز در این شهرستان نباشیم و همه روستاها از نعمت گاز برخوردار باشند.

وی بیان کرد: با کلنگ زنی ۳۷ روستا که در در قالب پروژه بخش شاهیوند منطقه تشکن انجام می شود، شهرستان دوره به متوسط گازرسانی به روستاها می‌رسد.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه