تاریخ خبر: ۱۵ بهم ۱۳۹۵
معاون اجرایی رئیس‌جمهور فردا به استان لرستان سفر می‌کند

معاون اجرایی رئیس‌جمهور فردا به استان لرستان سفر می‌کند

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور فردا به استان لرستان سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور فردا به استان لرستان سفر می‌کند و با حضور وی جلسات مختلفی در استان برگزار و خبرگزاری صداوسیمای لرستان افتتاح می‌شود.

بهرام رشید نیا مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان در گفت‌وگو با تسنیم در رابطه برنامه‌های سفر معاون اجرایی رئیس‌جمهور به استان اظهار داشت: محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور فردا صبح وارد استان می‌شود و با حضور وی ساختمان اتاق بازرگانی خرم‌آباد افتتاح می‌شود.

وی افزود: معاون اجرایی رئیس‌جمهور فردا پس از افتتاح ساختمان اتاق بازرگانی برای افتتاح خبرگزاری صداوسیمای لرستان در صداوسیمای مرکز لرستان حضور پیدا می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان بازدید از قلعه تاریخی فلک الافلاک را از دیگر برنامه‌های سفر شریعتمداری به استان دانست و عنوان کرد: معاون اجرایی رئیس‌جمهور فردا ساعت ۱۲ با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار می‌کند.

وی بیان کرد: فردا عصر با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور جلسه فرمانداران و بخشداران در استانداری لرستان برگزار می‌شود و در جلسه دیگر با حضور وی مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image کرم وند image

یک دیدگاه