تاریخ خبر: ۱۵ بهم ۱۳۹۵
کارخانه آهک هیدراته در شهرستان پلدختر کلنگ‌زنی می‌شود‌

کارخانه آهک هیدراته در شهرستان پلدختر کلنگ‌زنی می‌شود‌

کارخانه آهک هیدراته با ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار دهه فجر در شهرستان پلدختر کلنگ زنی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، نعمت‌الله دستیاری ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه پلدختر ضمن گرامیداشت فرارسیدن سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب و یاد و نام شهدای انقلاب و مدافع حرم اظهار داشت: کلنگ استخر شنای پلدختر که درسال ۸۶ به زمین زده‌شده بود، دهه فجر افتتاح می‌شود و برای آن سه میلیارد تومان هزینه شده است.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه ۴۵ پروژه اقتصاد مقاومتی در پلدختر تعریف‌شده است که ۱۰۰ میلیون تومان برای آن‌ها هزینه خواهد شد، افزود: برای پنج قطعه از چهار خطه‌ها به طول ۳۰کیلومتر ۱۰۰درصداعتبار تخصیص یافته و هم اکنون ۹۰ درصدپیشرفت فیزیکی دارند. در حوزه کشاورزی چهار پروژه درحال انجام است که این پروژه‌ها بالای ۹۰درصدپیشرفت فیزیکی دارند.

وی با بیان اینکه ۱۱میلیارد تومان برای آبرسانی دشت جایدر اختصاص پیداکرده است، گفت: ساخت سه باب مدرسه در روستاهای پاعلم و اسلام آباداز جمله برنامه‌های آموزش و پرورش است.

دستیاری با اشاره به اینکه کلینیک ویژه شهرستان ۷۰درصد پیشرفت دارد، بیان کرد: ساخت اورژانس و توسعه آن وخرید سی‌تی‌اسکن برای بیمارستان پلدختر ازجمله خدمات دولت در حوزه پزشکی است.

وی با بیان اینکه دولت به هفت روستا برق‌رسانی انجام داده و۹ روستایی شهرستان را گازدار کرده است، خاطرنشان کرد: ۵۹ روستا در شهرستان پلدختر در دولت یازدهم گازدار شده است.

فرماندار پلدختر با اشاره به اینکه عملیات اجرایی دیوار ساحلی شهر معمولان با اعتبار ۳ میلیارد تومان شروع‌ شده است، اظهار داشت: مجموع روستاهای گازدار شهرستان ۶۸ روستا است ۵۹ روستا در این دولت گازدار شده است.

وی با بیان اینکه آبرسانی به روستاهای شهرستان نیز ۳۰ درصد رشد داشته است، افزود: ۳۹ پروژه دردهه فجر در شهرستان پلدختر کلنگ‌زنی یا افتتاح شده ‌که ۴۳ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است. همچنین کارخانه آهک هیدراته با هزار میلیارد تومان اعتبار دهه فجر در شهرستان پلدختر کلنگ زنی می‌شود و افتتاح آن ۶۰۰ نفرشغل ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

کریمی 3 (7) image 2 (5)

یک دیدگاه