تاریخ خبر: ۱۶ بهم ۱۳۹۵
۱۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهداء می‌شود

۱۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهداء می‌شود

۱۵۰ سری جهیزیه توسط این موسسه هم‌زمان با ولادت حضرت زینب (س) در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و دهه فجر ۱۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان لرستانی اهداء می‌کند.

نرگس صفر بیرانوند در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و ایام دهه فجر انقلاب اسلامی نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها در سراسر کشور نسبت به اهدا جهیزیه به نوعروسان اقدام کرده است.

وی با اشاره به اینکه اهدا جهیزیه از سوی نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها در سه مرحله انجام می‌شود، افزود: اهدا جهیزیه توسط این نهاد خیریه در ایام ولادت امام زمان (عج)، امام رضا (ع) و حضرت زینب (س) به نوعروسان انجام می‌گیرد.

مدیر سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های لرستان به اهدا هشت هزار و ۸۸۸ سری جهیزه توسط این نهاد در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: براساس تحقیقات به‌عمل‌آمده از سوی فعالان این نهاد خیریه، نوعروسانی که به لحاظ مالی مشکل‌دارند شناسایی‌شده و به آن‌ها جهیزیه اهدا می‌شود.

وی به اهدا ۱۵۰ سری جهیزیه هم‌زمان با ولادت حضرت زینب (س) در سطح استان اشاره و عنوان کرد: در این روز ۴۰ سری جهیزیه در شهرستان خرم‌آباد به نوعروسان اهدا می‌شود که این جهیزیه اهداشده توسط نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها بین سه تا هشت قلم خواهد بود.

صفر بیرانوند با اشاره به وجود بیش از ۲۳۰ شعبه موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در سراسر کشور بیان کرد: موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها علاوه بر اهدا جهیزیه، در حوزه تأمین خوراک، پوشاک و مسکن به افراد بی‌بضاعت کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این موسسه در سطح استان لرستان دارای ۹ شعبه بوده که هدف از تشکیل آن‌ها محرومیت‌زدایی از خانواده‌های نیازمندان است.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image صفی خانی شاهرخی

یک دیدگاه