تاریخ خبر: ۱۶ بهم ۱۳۹۵
۱۰۰ درصد اعتبارات سفر هیئت دولت به لرستان تخصیص می‌یابد

۱۰۰ درصد اعتبارات سفر هیئت دولت به لرستان تخصیص می‌یابد

رئیس‌جمهور گفت: ۱۰۰ درصد اعتبارات سفر هیئت دولت به استان لرستان تا پایان دهه فجر و اوایل اسفند ماه پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد محمد شریعتمداری ظهر امروز در حاشیه افتتاح خبرگزاری صداوسیمای لرستان اظهار داشت: تاکنون ۹۳ درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به استان لرستان پرداخت‌شده است و مابقی آن در ماه‌های آتی پرداخت خواهد شد.

وی افزود: در حوزه فعالیت‌های صنعتی واحدهای بسیاری که فعالیت‌های تعطیل و نیمه تعطیل داشتند در این مدت فعال‌شده و تا پایان دهه فجر و اوایل اسفند ماه ۱۰۰ درصد کلیه منابع موردنیاز برای اجرای همه پروژه‌هایی که در سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان داشتیم پرداخت خواهیم کرد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور بابیان اینکه باید روند سرمایه‌گذاری را در این استان بیشتر کنیم و تلاش شود جذب سرمایه‌گذاری خارجی را افزایش دهیم عنوان کرد: در استان لرستان خدمات زیربنایی مانند انتقال گاز بی‌بدیل بوده به‌طوری‌که در تمام دوران گذشته جمعاً حدود ۳۲۵ روستا گازرسانی شده بود که در این دولت بالغ از ۶۲۳ روستای جدید از نعمت گاز برخوردار شدند و جمع روستاهای برخوردار از گاز به بیش از ۹۰۰ روستا رسیده است.

وی بیان کرد: حدود ۷۰ درصد خانوارهای روستایی لرستان از نعمت گاز برخوردار است که باید این میزان را به ۱۰۰ درصد برسانیم.

شریعتمداری تصریح کرد: در حوزه سرمایه‌گذاری خارجی در استان قدم‌های خوبی برداشته‌شده و بزرگ‌ترین گلخانه در منطقه با سرمایه‌گذاری هلندی‌ها انجام‌شده که امیدواریم محصول این واحد بزرگ تولیدی در اردیبهشت‌ماه به بازار خواهد آمد و این محصول ۱۰۰ درصد صادراتی است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

8 (3) image image image

یک دیدگاه