تاریخ خبر: ۱۶ بهم ۱۳۹۵
سامانه دیجیتال شهرستان‌های بروجرد و الیگودرز راه‌اندازی می‌شود

سامانه دیجیتال شهرستان‌های بروجرد و الیگودرز راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان گفت: سامانه دیجیتال شهرستان‌های بروجرد، الیگودرز و برخی از نقاط استان امروز افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد بازوند ظهر امروز در مراسم رونمایی از خبرگزاری صداوسیمای مرکز لرستان و افتتاح رادیو نمای استان که با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور و جمعی از مسئولان در استودیو صداوسیمای لرستان برگزار شد اظهار داشت: امروز علاوه بر افتتاح خبرگزاری صداوسیمای مرکز لرستان، افتتاح رادیو نما و تجلیل از عوامل فنی صداوسیما در شهرستان‌های بروجرد، الیگودرز و برخی از نقاط استان سامانه دیجیتال تحویل مردم می‌شود.

وی افزود: در شرایط فعلی صداوسیمای جمهوری اسلامی ۹۹.۵درصد از فعالیت‌های خود را به شکل آنالوگ و ۹۲ درصد به شیوه دیجیتال تحویل مردم استان می‌دهد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان بابیان اینکه همه مردم لرستان در حوزه آنالوگ از چهار کانال تلویزیونی برخوردار است‌ عنوان کرد: صداوسیمای استان حدود ۱۸ کانال رادیویی و تلویزیونی در سامانه دیجیتال و کانال رادیویی را می‌تواند دریافت کند.

وی بیان کرد: در جشنواره نوزدهم سراسری رادیو‌ و تلویزیونی مراکز استان‌ها که در اهواز برگزار شد، مستند« راه بی عبور صدا» و سیمای مرکز لرستان برگزیده وبرترین کارگران به این مستند اختصاص یافت.

بازوند به موفقیت صداوسیمای مرکز لرستان در جشنواره حقیقت اشاره و تصریح کرد: امروز مراسم تجلیل از عوامل فنی صداوسیمای لرستان که در اجلاس سیزدهم توفیقات خوبی در مراکز ۳۳ گانه رادیو و تلویزیونی کسب کردند تجلیل شد.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه