تاریخ خبر: ۱۷ بهم ۱۳۹۵
مشکلات اقتصادی مددجویان لرستان را با روحیه جهادی و انقلابی برطرف می‌کنیم

مشکلات اقتصادی مددجویان لرستان را با روحیه جهادی و انقلابی برطرف می‌کنیم

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: باروحیه جهادی و انقلابی در مجموعه کمیته امداد تلاش می‌کنیم تا بخشی از مشکلات اقتصادی جامعه تحت پوشش خود را حل کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازپلدختر،جاسم محمدی فارسانی امروز در همایش دانشجویان کمیته امداد پلدختر که در سالن ارشاد برگزار شد اظهار داشت: نظام اسلامی خسته از شرق و غرب به رهبری امام خمینی (ره) با پیام نه شرقی و نه غربی به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه کشور بر پایه استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی بنیان گذاشته‌شده است، افزود: انقلاب اسلامی ایران یکی از بی‌نظیرترین انقلاب‌های دنیا است و تفاوت آن با سایر انقلاب‌ها دنیا این است که همه مردم درصحنه و میدان انقلاب حضور داشتند.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان به نقش بی‌بدیل امام خمینی (ره) در جریان انقلاب اشاره و عنوان کرد: امروزه دو موضوع اصلی و کلیدی که دشمن در شرایط فعلی دنبال می‌کند مسئله تحریم و پروژه نفوذ است چرا که دشمن با تمام امکانات می‌خواست به ایران ضربه بزند ولی تاکنون موفق نبوده است.

وی بیان کرد: بعد از فتنه ۸۸ کشورهای غربی موضوع تحریم را به‌شدت دنبال کردند و مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند که این مشکل را برطرف می‌کند؛ نسخه شفابخش تحریم اقتصاد مقاومتی است و تولید مهم‌ترین وظیفه ماست که همه در مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) در تلاش برای تولید باشم.

محمدی فارسانی با اشاره به اینکه دشمن با پروژه نفوذ سعی دارد در نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز کشور نفوذ کند، تصریح کرد: دشمن نمی‌خواهد ایرانی مستقل با استقلال و تصمیم‌گیر برای نظام بین‌الملل وجود داشته باشد.

وی اظهار داشت: نسخه مقام معظم رهبری برای پروژه نفوذ روحیه انقلابی‌گری است که این روحیه باید در مردم و مسئولان باشد تا با دشمن مخالفت کنند بنابراین با تلاش، جهاد و اقتصاد مقاومتی باید تولید داخلی را رونق ببخشیم و تابع دشمن قرار نگیریم.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان افزود:باروحیه جهادی و انقلابی در مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می‌کنیم تا بخشی از مشکلات اقتصادی جامعه تحت پوشش خود را حل کنیم.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه