تاریخ خبر: ۱۹ بهم ۱۳۹۵
۲۰۰ آموزشگاه در لرستان برای اسکان مسافران نوروزی آماده می‌شود

۲۰۰ آموزشگاه در لرستان برای اسکان مسافران نوروزی آماده می‌شود

خرم آباد- رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش پرورش لرستان از پیش بینی ۲۰۰ آموزشگاه برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، نادر ساکی در نشست توجیهی کارشناسان و مجریان ستاد اجرایی خدمات سفر گفت: ۱۱ ستاد اجرایی خدمات سفر در قالب ۲۰۰ آموزشگاه و ۲ هزار کلاس برای اسکان میهمانان نوروزی ۹۶ پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه از ۲ هزار کلاس تجهیز شده برای اسکان میهمانان نوروزی ۳۰۰ اتاق درجه یک است، تصریح کرد: ۳۰۰ تخت در مراکز آموزشی و رفاهی معلم نیز برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش پرورش لرستان با اشاره به اینکه در نوروز سال گذشته بیش از ۱۱۰ هزار مسافر در ستادهای اجرایی خدمات سفر پذیرش و اسکان یافتند، افزود: ضریب ماندگاری این میهمانان حدود ۳ روز بوده است.

ساکی با تاکید بر ضرورت ایجاد مقدمات و هماهنگی به منظور ارائه خدمات بهتر به میهمانان و مسافران، میهمان نوازی را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ غنی مردمان لرستان برشمرد و اظهار داشت: نگاه آموزش و پرورش به مقوله اسکان، نگاهی فرهنگی و رفاهی است و به هیچ عنوان نمی توان با دید مادی و تجاری به این مقوله نگاه کرد.

وی یادآور شد: عوامل اجرایی باید با برخورد خوب و با سعه صدر میهمانان را پذیرش کرده و با استفاده از تمام ظرفیت ها به آنها خدمات رسانی کنند.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش پرورش لرستان به توفیقات ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش در ۲ سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: در حوزه اطلاع رسانی و تکریم مسافران رتبه اول کشور به لرستان اختصاص یافت و در مجموع لرستان رتبه نخست را در غرب کشور و رتبه دهم کشور را کسب کرد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

اقتصاد image image

یک دیدگاه