تاریخ خبر: ۲۰ بهم ۱۳۹۵
۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره شعر و داستان«تاف» در لرستان ارسال شد

۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره شعر و داستان«تاف» در لرستان ارسال شد

آفرینش های ادبی حوزه هنری لرستان از ارسال بیش از ۴۰۰ اثر ادبی به دبیر خانه نخستین جشنواره استانی شعر و داستان جوان لرستان «تاف» خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، کیانوش کشوری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه با پایان یافتن مهلت ارسال آثار، بیش از ۴۰۰ اثر به دبیر خانه جشنواره شعر و داستان جوان «تاف» رسیده است، اظهار داشت: اگر چه این جشنواره نخستین دوره خود را به صورت استانی تجربه می کند اما استقبال کم نظیر شاعران و نویسندگان جوان از این جشنواره امید های فراوانی را برای استمرار یافتن این جشنواره در سال های آینده بوجود آورده است.

وی افزود: تنوع آثار ارسالی در بخش های مختلف قابل قبول بوده به طوریکه شاهد رقابت بیش از ۴۰۰ اثر در بخش های شعر نو و کلاسیک جوان، شعر و داستان کودک، داستان جوان و بخش های شعر و داستان دانش آموزی در این جشنواره هستیم.

مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری لرستان با اشاره به لزوم برنامه ریزی مناسب برای پرورش هنرمندان جوان فعال در عرصه های شعر و داستان ادامه داد: در بخش جنبی این جشنواره کارگاه های شعر و داستان با حضور هنرمندان شرکت کننده در جشنواره و با دعوت از اساتید برجسته برگزار می شود که می تواند نقش موثری درپرورش هنرمندان جوان در این عرصه داشته باشد.

بر اساس این گزارش، آیین اختتامیه جشنواره شعر و داستان جوان «تاف» ۲۵ بهمن ماه ۹۵ در تالار ماه حوزه هنری لرستان برگزار می شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه