تاریخ خبر: ۲۱ بهم ۱۳۹۵
۱۲۰ میلیارد تومان برای توسعه لرستان در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب شد‌

۱۲۰ میلیارد تومان برای توسعه لرستان در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب شد‌

در مجلس گفت: ۱۲۰ میلیارد تومان برای ارتقا شاخصه‌های توسعه ‌لرستان در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب‌ شده که امید است در صحن علنی مجلس نیز رأی بیاورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، محمد بیرانوندی عصر امروز در همایش «انقلاب اسلامی، گفتمان اصلاح‌طلبی و یادمان هاشمی» آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را یکی از ستون‌های انقلاب اسلامی خواند و اظهار داشت: برای پیشرفت انقلاب اسلامی باید هزینه بدهیم و جمهوری اسلامی فرصت تکثر و تنوع نگاه‌ها را به همه داده و این به معنای رقابت و تنوع خدمات است.

وی به تلاش عده‌ای مبنی بر استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره و تصریح کرد: دغدغه‌های ما به‌عنوان نمایندگان مجلس برای کل استان لرستان و شهرستان بروجرد به‌طور ویژه است و در این زمینه تلاش شده تا شاخصه‌های استان در ردیف بودجه سال ۹۶ ارتقا یابد چراکه استان لرستان وضعیت مطلوبی در این شاخصه‌ها نداشت.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: بنابراین تقاضایی مبنی برقرار گرفتن استان لرستان در میان شاخصه‌های توسعه‌ای کشور نوشته شد و پس از پیگیری‌های فراوان در کمیسیون تلفیق ۱۲۰ میلیارد تومان برای استان لرستان تصویب شد که امید است در صحن علنی مجلس نیز رأی بیاورد.

بیرانوندی به لزوم برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات پیش رو اشاره و تأکید کرد: عملکرد نادرست گاهی منجر به از دست رفتن فرصت‌ها و استفاده توسط دیگران می‌شود و برای اینکه به شرایط مناسب در این استان دست‌یابیم باید از غرور و خودرأیی در برخی اقدامات اجتناب کنیم و برای رسیدن به نتیجه مطلوب هماهنگ با یکدیگر حرکت کنیم.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

5 (7) image image صنعت تجارت ومعدن

یک دیدگاه