تاریخ خبر: ۲۲ بهم ۱۳۹۵
«ترامپ» ماهیت و ذات خشونت طلبانه آمریکا را به خوبی نشان می‌دهد

«ترامپ» ماهیت و ذات خشونت طلبانه آمریکا را به خوبی نشان می‌دهد

در استان لرستان با بیان اینکه ترامپ ماهیت و ذات خشونت طلبانه آمریکا را به خوبی نشان می‌دهد، گفت: رئیس جمهوری فعلی آمریکا همان چهره واقعی و زشت آمریکا را به دنیا نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر خرم‌آباد به حضور پر شکوه مردم در راهپمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و اظهارداشت: عملی که از روی تقوا و اخلاص باشد مورد قبول خداوند متعال است.

وی با اشاره به اینکه امروز مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن عمق محبت و ارادت خود را به ولایت و رهبری اعلام کردند افزود: ملت ایران با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن به رئیس جمهور جدید آمریکا اعلام کردند که تو کوچک‌تر از آن هستی که در برابر قدرت ملت ایران قرار بگیری چرا که آحاد ملت ایران اعم از پیر وجوان، زن و مرد با تمام توان مشت محکمی بر دهان تو می‌کوبند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان ۲۲ بهمن را عید حقیقی و واقعی دانست و عنوان کرد: ۲۲ بهمن روز اقتدار و ایستادگی ملت ایران و روز ایستادگی ملت برای ارزش‌های دینی، دستاوردهای انقلاب، تبعیت از رهبری، دفاع از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام شهیدان است.

وی ترامپ را شیطان بزرگ بدون نقاب دانست و بیان کرد: ترامپ ماهیت و ذات خشونت طلبانه آمریکا را به خوبی نشان می‌دهد در حالی‌که رئیس جمهورهای قبلی آمریکا نیز چهره با نقاب شیطان بودند اما رئیس جمهوری فعلی آمریکا همان چهره واقعی و زشت آمریکا را به دنیا نشان می‌دهد.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: تهدید رئیس جمهور آمریکا علیه ایران را طبلی تو خالی دانست و گفت: فریاد خروشان الله اکبرهای ملت ایران خواب راحت را از چشمان مقامات آمریکایی سلب می‌کند.

وی با باین اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب است اظهارداشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال یک پیام عمومی و یک پیام خاص دارد و این سیل خروشانی که امروز و همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن به صحنه آمد پایه‌های سست کاخ سیاه امریکا را به لرزه در می‌آورد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه پیام عمومی راهپیمایی ۲۲ بهمن این بوده است که ملت ایران تا زنده بوده در دفاع از انقلاب ایستاده است، افزود: پیام خاص راهپیمایی امسال پاسخ دندان شکن به یاوه گویی‌های مقامات آمریکایی بوده که مردم با دعوت رهبری آمدند و اعلام کردند که رئیس جمهور بدبخت، نادان و تازه به دوران رسیده آمریکا با تهدید هایش هیچ غلطی نمی‌کند.

وی عنوان کرد: ۲۲ بهمن روز اقتدار و روز قدرت نمایی ملت ایران است که خود انقلاب کردند و بعد از پیدایش انقلاب نیز آنچه از سوی مردم ضامن استمرار و تداوم انقلاب به شمار می‌آید همین حضور همیشه در صحنه مردم است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن هرساله انقلاب را بیمه می‌کند، بیان کرد: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی است و اینکه ملت ایران در دفاع از انقلاب ایستاده است.

وی تصریح کرد: مقامات آمریکایی هر چه خیانت و جنایت است را انجام داده‌اند و اکنون یک شخص فاسد سرمایه‌دار و زالو صفت در برابر ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی عرض اندام می‌کند و این در حالی است که ملت ایران ۳۸ سال فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهد و امروز ایران قدرتمندترین کشور منطقه است و هیچ ترسی از تهدیدهای مقامات آمریکایی ندارد ؛ در صورتی که ملت ایران در برابر تهدیدهای آمریکا ترسی به دل راه می‌داد همان زمان که توان و قدرت امروز را نداشت می‌ترسید اما همان زمان نیز ملت ایران فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دادند و امروز نیز خود آمریکا قدرت کشور ایران را درک می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان خاطرنشان کرد: توان و قدرت جمهوری اسلامی به مردم، ولایت و رهبری است و امروز با تمام وجود اعلام می‌کنیم که در برابر جبهه استکبار، نظام سلطه و در برابر هر گونه تهدید آمریکا تا پای جان ایستاده‌ایم و از انقلاب و آرمان‌های انقلابمان دفاع می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) اشاره کردو اظهارداشت: حضرت فاطمه (س) کوثر قرآن و نخستین شهید راه ولایت بوده است و امروز باید به عنوان یک الگو به حضرت زهرا (س) اقتدا شود.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 2187111 44818 image

یک دیدگاه