تاریخ خبر: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان در تهران برگزار می‌شود

هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان در تهران برگزار می‌شود

هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان در تهران برگزار می‌شود

استاندار لرستان گفت: هفته فرهنگی اقتصادی استان لرستان ۲۵ تا ۲۹ مرداد ماه در تهران برگزار می‌شود.

هوشنگ بازوند صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی اقتصادی استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد با بیان اینکه یکی از اقداماتی که در سال ۹۵ انجام می شود برگزاری هفته فرهنگی اقتصادی استان لرستان است اظهار داشت: این برنامه از بیست و پنجم تا بیست و نهم مرداد ماه در بوستان گفت‌وگوی تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: هفته فرهنگی استان ابتدا با برگزاری همایش فرهنگ اجتماعی و با سخنرانی وزیر ارشاد آغار می شود و در ادامه بنا است اقدامات متنوع دیگری نیز انجام شود.

استاندار لرستان عنوان کرد: باید برای معرفی جاذبه های استان برای ورود سرمایه گذار برنامه‌ریزی شود، ۳۰۰ تا ۴۰۰ سرمایه گذار در همایشی که برگزار می‌شود حضور دارند.

وی بیان کرد: پیگیری های لازم انجام می شود تا معاون اول رئیس جمهور در همایش اقتصادی حضور داشته باشند و در این همایش تفاهم نامه هایی بین استانداری و سرمایه گذار منعقد شود.

بازوند تصریح کرد: در نمایشگاه فرهنگی استان دستاوردهای سه ساله دستگاه های اجرایی باید در معرض دید عموم گذاشته و هر دستگاهی شرایط و ضوابطی که برای سرمایه گذارای دارد در نمایشگاه نشان داده شود.

وی خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید در روز افتتاحیه نمایشگاه و در روز برگزاری دو همایش حضور داشته باشند و به صورت جدی در نمایشگاه شرکت کنند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139206171102006431121284 20160618080624022 2 (5) 2079515

یک دیدگاه