تاریخ خبر: ۲۵ بهم ۱۳۹۵
بارش برف راه ارتباطی ۱۰۰ روستا را با مشکل روبه‌رو کرد/قطع برق ۱۵ روستای دلفان

بارش برف راه ارتباطی ۱۰۰ روستا را با مشکل روبه‌رو کرد/قطع برق ۱۵ روستای دلفان

اینکه در حال حاضر برق ۱۵ روستای دلفان قطع است گفت: حجم سنگین برف تردد در راه‌های ارتباطی ۱۰۰ روستا را با مشکل روبه‌رو کرد.

جعفر طولابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دلفان اظهار داشت: از شب گذشته بارندگی همراه با رعد و برق در شهرستان دلفان آغاز شد که سبب قطع برق قسمتی از شهر نورآباد و تعداد زیادی از روستاها شد.

وی با بیان اینکه بارش برف سنگین از بامداد امروز در شهرستان آغاز شد که در سطح شهر حدود ۴۰ سانتی‌متر بارش برف داشته‌ایم افزود: با تلاش انجام‌ شده صبح امروز برق سطح شهر وصل شد و حدود ۳۰ روستا که قطعی برق داشتند تاکنون مشکل ۱۵ روستا برطرف شده و تلاش می‌شود برق مابقی روستاها نیز تا ظهر وصل شود.

فرماندار دلفان عنوان کرد: برق منطقه سفره کوه و فرستنده صدا و سیما نیز قطع است که تلاش می‌شود راه بازگشایی و مشکل برطرف شود.

وی بیان کرد: تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان صبح امروز به‌کندی انجام می‌شد ولی در حال حاضر مشکلی از لحاظ تردد وجود ندارد در سطح شهر نیز اکیپ‌های شهرداری سه بار خیابان‌ها را برف‌روبی کرده‌اند ولی حجم برف سنگین است و برخی خیابان‌ها هنوز برف‌روبی نشده است.

طولابی تصریح کرد: با توجه به حجم سنگین برف تردد در راه‌های ارتباطی ۱۰۰ روستا مشکل است ولی به طور کامل مسدود نشده که پیمانکاران بخش خصوصی با کمک راهداری مشغول بازگشایی هستند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه