تاریخ خبر: ۲۵ بهم ۱۳۹۵
بیش از ۵۸ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان لرستان کشف شد

بیش از ۵۸ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان لرستان کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق استان لرستان گفت: ۵۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کالای قاچاق در ۱۰ ماهه امسال در استان لرستان کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ صادق حیدرزاده صبح امروز در جلسه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز که در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد اظهار داشت: در ۱۰ ماهه امسال ۵۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کالای قاچاق در استان لرستان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۰ درصد افزایش‌یافته است.

وی در بحث قاچاق کالا یکی از مشکلات را نبود فضای کافی برای نگهداری این کالاها دانست و افزود: ازآنجاکه شهرستان‌های استان با مرکز فاصله‌ دارند نیاز به فضای برای نگهداری کالاهای مکشوفه دارند.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق استان لرستان عنوان کرد: سازمان اموال تملیکی مصوب کرده تا برخی از شهرستان‌هایی که فاصله زیادی با مرکز دارند انبار موقت برای آن‌ها تهیه شود اما متأسفانه این امر هنوز محقق نشده است.

وی دغدغه مهم پلیس مبارزه با قاچاق استان را فضای کافی برای نگهداری کالای مکشوفه دانست و گفت: درخواست می‌شود از طریق شورای تأمین یا دادگستری لرستان مجوز ایست بازرسی موقت در دو محور قدیم و جدید که از استان‌های جنوبی به سمت مرکز استان لرستان تردد انجام می‌شود صادر شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image 2 (06)

یک دیدگاه