تاریخ خبر: ۲۶ بهم ۱۳۹۵
برف‌روبی ۱۹۸۷ کیلومتر از محورهای روستایی لرستان/ راه ۸ روستا همچنان مسدود است

برف‌روبی ۱۹۸۷ کیلومتر از محورهای روستایی لرستان/ راه ۸ روستا همچنان مسدود است

معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان به مسدودی راه دسترسی ۸ روستای لرستان اشاره کرد و گفت: ۱۹۸۷ کیلومتر از محورهای روستایی لرستان برف‌روبی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حبیب جمشیدی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در رابطه با آخرین وضعیت راه‌های استان اظهار داشت: هم‌اکنون راه دسترسی ۸ روستای استان مسدود است که‌ تلاش عوامل راهداری برای بازگشایی این مسیرها همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه درمجموع ۸۹ نیروی راهدار با ۵۳ دستگاه ماشین‌آلات درگیر برف‌روبی و بازگشایی محورهای روستایی استان هستند، افزود: در ۴۸ ساعت گذشته هزار و ۹۷۸ کیلومتر باند در محورهای روستایی برف‌روبی شده که برای انجام این کار بیش از ۱۴۰ تن شن و نمک استفاده‌شده است.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان عنوان کرد: برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده استان در ۴۸ ساعت گذشته ۲۶۱ راهدار و نیروی ستادی در بازگشایی و مدیریت راه‌های اصلی و فرعی استان فعالیت داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای راهداری در ۴۸ ساعت گذشته به ۷۰۸ دستگاه خودرو کمک‌رسانی داشته‌اند، بیان کرد: در این مدت با استفاده از ۱۷۲ دستگاه ماشین‌آلات راهداری و سه هزار و ۲۰ تن شن و نمک، بیش از هفت هزار و ۵۳۴ کیلومتر باند برف‌روبی در سطح راه‌های اصلی و فرعی استان انجام‌ شد.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

بازوند image image 82176048-70914559

یک دیدگاه