تاریخ خبر: ۲۷ بهم ۱۳۹۵
۱۴ ایستگاه دائمی استقرار پلیس در محورهای استان لرستان نصب می‌شود

۱۴ ایستگاه دائمی استقرار پلیس در محورهای استان لرستان نصب می‌شود

ایستگاه دائمی استقرار پلیس در محورهای استان لرستان برای نظارت بیشتر بر تردد مسافران نوروزی نصب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی زندی فر شامگاه سه‌شنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد اظهار داشت: راهداری استان لرستان در سه حوزه حمل‌ونقل، مجتمع‌های خدمات رفاهی و در راهداری در ایام نوروز فعالیت می‌کند.

وی افزود: در حوزه راهداری برای اولین بار گشت‌های خود را به‌صورت سه نوبت در شبانه‌روز در تمام شهرستان‌های استان لرستان از ابتدای اسفندماه اجرایی می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان عنوان کرد: از ابتدای اسفندماه اقدام به بروز کردن تمامی سیستم‌های روشنایی راه‌های استان لرستان شده که تا ۲۰ اسفندماه این اقدام به پایان می‌رسد.

وی بیان کرد: چهار اکیپ پیمانکاری جهت لکه و چاله گیری محورهایی که در زمستان دچار چاله شده‌اند انتخاب‌شده که با مساعد بودن هوا شروع به فعالیت می‌کنند و تمامی تابلوهای سطح جاده‌های استان لرستان به‌روزرسانی و همچنین علائم آن‌ها استاندارد می‌شود.

زندی فر بابیان اینکه امسال تمام نیوجرسی‌ها و گارد ریل‌های جاده‌های استان آشکارسازی می‌شود، تصریح کرد: تمام نقاطی که در استان لرستان حادثه‌خیز هستند تا قبل از موعد مقرر آشکارسازی خواهد شد.

وی با اشاره به نصب ۱۴ ایستگاه دائمی استقرار پلیس در محورهای استان لرستان خاطرنشان کرد: مقررشده ۶۰ چراغ پلیسی در مناطق پرخطر که پلیس اعلام می‌کند نصب شود از سوی دیگر تمام چراغ‌های چشمک‌زن استان لرستان به‌روز و تمامی راهدارخانه‌ها وادارات راه لرستان آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی خواهند شد که در این مکان‌ها امکانات حداقلی برای این افراد فراهم‌شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با تأکید بر اینکه شرکت‌های امداد خودرو و مراکز معاینه فنی استان لرستان را در ایام نوروز به‌صورت ۲۴ ساعته فعال می‌شوند، افزود: در رابطه با مراکز معاینه فنی اعلام‌شده که از ابتدای اسفندماه به‌صورت سه نوبت‌کار کنند زیرا در این ایام بسیاری از افراد جهت اخذ کارت معاینه فنی به این مراکز مراجعه می‌کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

6 (3) image image image

یک دیدگاه