تاریخ خبر: ۲۸ بهم ۱۳۹۵
۸۰۰ هزار فقره وام ازدواج به جوانان پرداخت شد

۸۰۰ هزار فقره وام ازدواج به جوانان پرداخت شد

وزیر ورزش و جوانان گفت: ۸۰۰ هزار فقره وام ازدواج به جوانان پرداخت شد و تا پایان امسال این میزان به بیش از یک‌میلیون فقره می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مسعود سلطانی فر ظهر امروز در دیدار جوانان، سازمان‌های مردم‌نهاد و هیئت‌های ورزشی استان لرستان که در سالن آمفی‌تئاتر استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: حرکت توسعه استان در عرصه‌های مختلف سرعت قابل‌توجهی گرفته و امیدواریم با همکاری نمایندگان و مسئولان استان در سال‌های آینده بسیاری از مسائل و مشکلات استان که در مسیر حل شدن قرارگرفته یکی پس از دیگری برطرف شود.

وی افزود: با این همدلی و وحدتی که بین مجموعه استان لرستان قرار دارد آینده استان را خوب ارزیابی می‌کنیم و مجموعه دولت در بخش‌های مختلف حمایت‌های لازم را توسط وزارت خانه‌های مختلف انجام می‌دهد و تمرکز ویژه‌ای به برخی استان‌ها ازجمله استان لرستان وجود دارد.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: جوانان مطالبات و خواسته‌هایی در راستای اشتغال، ازدواج، تحصیل، اوقات فراغت دارند که مسائل اشتغال، ازدواج، تحصیل و مسکن به‌عنوان نیازهای اولیه و مسائل اوقات فراغت به‌عنوان مسائل معنوی مدنظر است که مسائل مرتبط با وزارت و جوانان و مابقی دستگاه‌هایی که متولی امور فرهنگی و اجرایی هستند دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: در سه سال و نیم گذشته در چند عرصه توانسته‌ایم قدم‌های خوبی برداریم ازجمله افزایش تعداد سازمان‌های مردم‌نهاد مرتبط با جوانان بوده به‌طوری‌که تعداد سازمان‌های مردم‌نهادی که در ارتباط با وزارت ورزش و جوانان که در کل کشور کمتر از ۵۰ تا بود در حال حاضر به حدود هزار و ۵۰۰ تا رسیده است و تا چند ماه آینده به مرز دو هزارتا می‌رسد.

سلطانی فر تصریح کرد: مسئولان ورزش و جوانان استان لرستان هر چه سریع‌تر تلاش کنند پرونده‌های بلاتکلیف در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد را تشکیل داده و مجوز بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: وام ازدواج سال گذشته از سه میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافت و امسال دولت و مجموعه سیستم بانکی کارنامه روشن و امیدوارکننده‌ای دارد و تا پایان دی‌ماه حدود ۸۰۰ هزار فقره وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج به جوانان پرداخت شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: بیش از ۲۰۰ هزار وام تعیین شعبه و ابلاغ‌شده است که تا پایان سال تعداد وام‌های ازدواجی که پرداخت می‌شود به بیش از یک‌میلیون فقره خواهد رسید و همین روال سال آینده نیز استمرار خواهد یافت تا بتوانیم از این محل تلاش بیشتری برای حل مشکلات ازدواج جوانان داشته باشیم.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image شاهرخی

یک دیدگاه