تاریخ خبر: ۲۸ بهم ۱۳۹۵
استادیوم ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد نیازمند ۲۵ میلیارد تومان اعتبار است

استادیوم ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد نیازمند ۲۵ میلیارد تومان اعتبار است

وزیر ورزش و جوانان گفت: استادیوم ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد تا مرحله تکمیل و بهره‌برداری نیازمند ۲۵ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مسعود سلطانی‌فرد بعدازظهر امروز درروند بازدید از دیگر پروژه‌های ورزشی این شهرستان با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی مساعد استان لرستان اظهار داشت: با تأمین اعتبارات لازم تلاش می‌شود مجموعه ورزشی دهکده المپیک خرم‌آباد تا هفته دولت سال ۹۶ به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: مجری احداث استادیوم ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد وزارت راه و شهرسازی است و با توجه به پیشرفت حدود ۷۰ درصدی آن معاون وزیر راه و شهرسازی قول داده منابع مورد نیاز این پروژه که حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیارد تومان است سال آینده تأمین شود که این استادیوم نیز به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم قرار گیرد.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: امید است از محل منابع مربوط به ماده ۱۰۹ برنامه ششم که پیش‌بینی‌شده درصدی از مالیات بر ارزش‌افزوده در سال آینده به امر ورزش و جوانان اختصاص می‌یابد اعتبارات موردنیاز طرح‌های نیمه‌کاره ورزشی تأمین شود و همه منابع را نیز باید در استان‌ها و مناطق محروم هزینه شود و امید است در سال‌های آینده کمبودهای ورزشی در برخی نقاطی که هیچ امکاناتی ندارد برطرف شود.

وی برخورداری از سالن سرپوشیده مسابقات را حق شهروندان استان لرستان دانست و برای پیگیری احداث چنین اماکنی متناسب با اعتبارات موجود قول مساعد داد.

به گزارش تسنیم، مسعود سلطانی فرد پس‌ازاین بازدیدها و حضور در برنامه‌های پیش‌بینی‌شده لرستان را به مقصد کرمانشاه ترک کرد.

انتهای پیام/

R41450/P1384/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 7 (05) نشست۹۵d-2 image

یک دیدگاه