تاریخ خبر: ۳۰ بهم ۱۳۹۵
دورود و ازنا به شهر سبز تبدیل می‌شوند

دورود و ازنا به شهر سبز تبدیل می‌شوند

گاز استان لرستان گفت: ۲ شهر دورود و ازنا با بهره‌مندی از گاز طبیعی تا سال ۹۶ به شهر سبز تبدیل می‌شوند.

حشمت‌الله شمس‌خرم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: تا پیش از دولت تدبیر و امید تعداد روستاهای گازرسانی شده لرستان ۳۲۷ مورد بوده ولی در این دولت، ۶۳۰ روستای استان گازرسانی شده است.

وی افزود: در ۹ ماهه سال ۹۵، بیش از ۵۶۰ کیلومتر شبکه گاز در لرستان اجرا شده که ۱۴۰ کیلومتر بیشتر از مدت مشابه سال گذشته بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان عنوان کرد: همچنین در ۹ ماهه امسال، ظرفیت پذیرش بیش از ۲۲ هزار مشترک ایجاد شده و ۱۹ هزار و ۲۰۰ مشترک نیز به جمع مشترکان گاز استان اضافه شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از ۴۶۳ هزار مشترک گاز در استان از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند، تصریح کرد: در ۹ ماهه نخست امسال، حدود ۱۱ هزار انشعاب نصب شده که در مجموع انشعابات نصب شده در کل استان به بیش از ۲۲۷ هزار مورد افزایش پیدا کرده است.

وی بیان کرد: در ۹ ماهه امسال، شرکت گاز استان توانسته ۱۸ هزار و ۵۰۰ خانوار جدید را تحت پوشش گاز قرار دهد و تعداد کل خانوار تحت پوشش را به ۴۵۸ هزار خانوار افزایش یابد.

شمس خرم‌آبادی با بیان اینکه در آینده تمام جمعیت شهری استان از گاز طبیعی برخوردار می‌شوند، گفت: همه شهرهای بزرگ و پرجمعیت استان به طور کامل از نعمت گاز برخوردار شده‌اند و گازرسانی به دو شهر درب گنبد و شول آباد نیز در مرحله مطالعاتی است.

وی در رابطه با گازرسانی به روستاها، تصریح کرد: هم اکنون بیشتر توان شرکت گاز استان صرف توسعه گازرسانی به روستاهای استان شده که امید می‌رود در آینده نزدیک، جمعیت روستایی تحت پوشش گاز، به طور چشمگیری افزایش پیدا کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه سال آینده دو شهر دورود و ازنا به شهر سبز تبدیل می‌شود، تصریح کرد: احتمال می‌رود که شهر بروجرد نیز به شهر سبز تبدیل شود.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image

یک دیدگاه